Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kötelezhet engem egy bútor...

Kötelezhet engem egy bútor webáruház hogy fizessem ki az át nem vett lemondott terméket? Szerintük nem mondhatom le a terméket .

Figyelt kérdés
Megváltoztak a körülmények anyagilag meg minden téren és nem szeretném ezt a bútort ,írtam nekik hogy le szeretném mondani és erre vissza hívnak ,hogy benne van a szerződésbe hogy nem mondhatom vissza .Én ezt nem olvastam el.DE akkor is milyen már fizessek ki egy olyan terméket amit nem is láttam át se vettem.
2017. febr. 3. 12:46
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Úgy lesz köszönöm szépen :)
2017. febr. 3. 13:57
 22/23 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű.


A törvény szerint a vásárlás folyamán bármikor és a vásárlástól számított 14 napon belül bármikor elállhatsz a vásárlástól.


Ezt negatív irányban nem lehet felülírni egy szerződéssel, tehát nem mondhatsz le az elállási jogodról.


Nyugodtan mondd meg a webáruháznak, hogy nem veszed át, nem fizetsz és perelje be, ha akar. (nem fog akarni, mert ő is ismeri a törvényt)

2017. febr. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy mivel próbálkoznak a bűtorgyárak.

Tudnod kell kérdező, hogy főleg, ha pénzügyi tranzakció nem történt és alá sem írtál semmit, maga a vételi szándék sem történt meg.


Nem kell átvenned, megvenned semmit. Hihetetlen mit ki nem találnak a kapitalizmusban :XD

2017. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!