Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyarországon legális e...

Magyarországon legális e marihuána magot árulni?

Figyelt kérdés
Sehol nem olvastam erről semmit csak magáról a növényről hogy illegális ? Vagyis 1 gram az már büntetik elvonokura ilyenek. De a magról semmit. Van erre valami törvény hány magot lehet legálisan magadnál tartani? Vagy eladni vagy valami? Sehol semmi nincs erről , lehet az legális?

#mag #seed #marijuana #marihuána magot árulni legális?
2017. febr. 11. 21:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ezt jol kitalálték :( Akkor marad az otthoni borospincémben való termesztés ahogy eddig már 10 éve szép csendesen 6 tő . Magamnak és a közeli ismerőseimnek. Csak gondoltam terjeszkedem de igy hogy még a magot is büntetik igy nem megy a dolog. köszönöm a válaszokat , remélem 1 nap nálunk is legális lesz.
2017. febr. 13. 19:52
 12/15 tomala ***** válasza:

Az is büntetendő, amit most csinálsz:


178. § (1) Aki kábítószert termeszt, előállít, megszerez, tart, az ország területére behoz, onnan kivisz, vagy azon átszállít, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


(5) Ha a bűncselekményt csekély mennyiségű kábítószerre követik el, a büntetés

a) az (1) bekezdésben meghatározott esetben vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztés.

2017. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A #11 kommenteddel elárultad, hogy

- vagy troll vagy,

- vagy pedig agyilag sérült, ha ilyennel vagizol nyilvános oldalon.

2017. febr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok trol se hülye , ez egy nyilvános oldal az igaz de nincs kint a nevem se a cimem se hogy hol lakom igy aztán kérdezhetek bármit ennyi.
2017. febr. 14. 01:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem 3 percig tart hogy az ip cimed alapjan megmondjam holvagy,kivagy. Egy nyomozonak elég 1 is.
2017. ápr. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!