Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez ellen a dolog ellen lehet...

Ez ellen a dolog ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
A mi iskolankba ma az történt ,hogy az egyik tanár meglátott telefonozni ,(a mi sulinkba nemlehet) es elvette a telom és én igazából csak a z òrát néztem ... Aztmondta a tanár hogy majd holnap megomndja az osztályfőnök hogymi lessz...Teleg van joguk elvenni a sajat targyainkat es azt hozzátenném hogy amikor megnéztem h hány òra van a telefonomon akkor már rég nemvolt tanitás erre ő aztmonjda hogy ,,iskola területén telefont hasznàlni tilos,, nemtudom milessz holnap de lehet kapok ezért a doligért megrovót mitcsináljak igasságtalannak tartom a dolgot.... Es felkelni eggyaltalán hogy fogok???
2017. febr. 13. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs joga makszimum óra alatt elvenni. Vagy ameddig a tanítás tart.
2017. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet azért nem engedi, hogy használd, mert látja, hogy még helyesírás-ellenőrzővel sem tudsz helyesen írni:D


Az, hogy az óra időtartamára elvegye, eléggé belefér, de óra végén, vagy max a nap végén vissza kellene adnia. Ahogy legkésőbb holnap úgyis visszakapod, hiszen ha nem, akkor az lopás:D


Vegyél karórát amúgy, sokkal stílusosabb. Én sem hinném el, hogy "csak az órát néztem meg".

2017. febr. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már a tanítàsi órànak rég vége volt csak mi ottmaradtunk mert soká indul a busz ..És ezért télrg adhatnak megrovàst ,am meg nagyon sok tanár szok kivételezni
2017. febr. 13. 15:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Tehát nem volt óra?

Mármint... üldögéltetek a teremben, a diákok fele már elment, a tanár pakolászott, vagy csak akkor tévedt be, és meglátta, hogy mobilod van és elvette?

2017. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már nemvolt óránk és akik vártak a buszra azok ottmaradtak ahogy énis .Már egy tanar semm volt bent es eppen benézett egy tanító aki kint ment eppen a folyosón
2017. febr. 13. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor valóban nem túl kedves...

És hanyadikos vagy? Gondolom alsós

2017. febr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az iskolában mit lehet használni, az iskola házirendje szabályozhatja, rendelet alapján.

Ha te olyasmit tartottál magadnál, amit az iskola házirendje tilt, akkor jogosan vette el a tanár.

A tulajdonodat köteles a szüleidnek átadni, vissza nem tarthatja azt. Ha a tiltott tárgy viseléséhez, használatához szankciókat fűz az iskola házirendje, akkor sznkcionálhat is.

2017. febr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2017. febr. 15. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!