Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem annak ellenére, hogy többször is azt mondta tenni fog a dolog ellen?

Figyelt kérdés

Igazából nem is értem, hogy miért a szerelem témát nyomtam, mert szerintem az ő részéről nem az..

Mai napon teljesen elegem lett a barátnőmből. Szeretem. Mindig adtam neki új esélyt, és egyszerűen nem értem, hogy miért nem képes dolgok ellen tenni..

Hogy mi a felháborodásom oka?!

Szünetekben a ,,barátjával" lóg (aki valóban egy nagyon jó barátja és példaértékű az a fiú..) utána persze amikor oda megyek hozzá, akkor engem választ.

Annyit kell tudni erről a példaértékű emberről, hogy imád, egyszerűen imád perverz lenni, és értelemszerűen ki lehetett következtetni, hogy ez a fő problémám a többi ,,apróság" közül. Oké, ez nem is lenne baj.

Elhiszem, hogy a világ a szex körül forog meg, hogy konkrétan ez az élet alapeleme stb.

Mert a mai napon az történt, hogy megvárt a barátjával és együtt mentünk el a buszmegállóba. Útközben én ki lettem szorítva a bal oldalra. Középen volt a barátnőm és mellette a fiú. Én lefelé néztem és már egyszerűen remegtem az idegtől. Lehet én reagálom túl, ha szerintetek így van kérlek azt is tüntessétek fel kommentben! De olyanokról beszélnek, hogy mi volt anno, hogy milyen volt a szexuális felvilágosítás. Egyszer olyant szólt a baratnőm h. : ,,alig tudtam leülni, mert fájt a fenekem." Erre a barátja megszólal: ,,Meg másba is?" Vissza ,,szól", hogy: ,,grr"

(Elnézést a helytelen idézések miatt, de ez nem egy verselemző fogalmazás.) Egész úton a nemi élet és a szexuális kellékek volt a téma, és ez nem csak ezzel a gyerekkel van.. A többi fiú osztálytársával is akikkel jóban van ezt csinálja. Hogy ezzel mi a bajom?!

Hogy egyszerűen vevő erre, és ő is visszaszól egy talán még jobban erotikával fűtött mondattal/szóval..

El mondtam neki ezt mind, hogy tőlem mehet, de nem ennyire durván. Jó párszor.... Erre tegnap nem azt csinálja?

Úgy csinál mint óvodában a kisgyerekek azzal a fiúval/lánnyal aki tetszik nekik.. Piszkálja, húzogatja a táskáját, szerintem ez így arra utal, hogy tetszik neki.. Gratulálok neki, hogy 11 hónap után is így csinál..

Konkrétan véleményeket kérek arról, hogy miért csinálja ezt?

-Akarhat valamit vele kifejezni vagy ilyesmi?

-Vagy szimplán talán csak egy fiatal kezdő ribi aki nem tud választani köztem és a sok pasi közül??(haverom feltételezése!!<--)

Vagy egyáltalán mi lehet ez?!

Annyira kétségbe vagyok esve, mert én minden lányt elutasítok aki kicsit nyitottabban közelítene felém..

Vagy én vagyok ennyire hülye és nem használom ki a helyzetet? Végre igazán szeretek valakit erre nem ezt műveli.. SEGÍTSÉG!!

16/f


2016. nov. 7. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdo ribi opciora voksolnak . Ez mar nem normalis hogy ilyen szinten leszar teged sokadik figyelmeztetesre . Helyedbe meg idobe kiszallnek ebbol a kapcsolatbol . 17/f
2016. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem haverodnak igaza van. Amúgy hogy bírtad ki, hogy nem ütötted le ezt a példaértékű barátot?:D Parasztok, hogy előtted teszik magukat..:/
2016. nov. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!