Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valakit elvisz a mentő...

Selyempocok kérdése:

Ha valakit elvisz a mentő mert legális herbált fogyasztott lehet belőle rendőrségi ugye, illetve akitől szerezte tehet ellene feljelentést, vagy bármi ilyesmit a dílere ellen?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik a kérdés, csak ilyen témákról vitáztunk, és nem tudom elképzelni hogy ilyen előforduljon hangsúlyozom legális herbálról van szó.

2017. febr. 27. 18:25
 1/10 anonim válasza:

A mentők által, közbenjárásával biztosan nem, másról nem tudok nyilatkozni.


Egy mentődolgozó

2017. febr. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze. Ha én megitatok a szomszéddal fél kiló kávét és kipurcan, engem vesznek elő, hiába legális a kávé fogyasztása.

Természetesen nem a kávé (esetedben herbália) fogyasztása lesz a büntetendő, hanem a felhasználás módja, mértéke.

2017. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben van olyan hogy személyes felelősség? úgy értem hogy senki nem kényszerített hogy megidd azt a sok kávét, attól hogy nem otthon csináltad nem más hibája.
2017. febr. 27. 18:32
 4/10 anonim ***** válasza:
nem akarok mélyen belemenni, de ha kiskorúak vagytok, akkor nem, de a szülőket biztos előveszik (már ha az "elviszi a mentő" valami komolyat jelent)
2017. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
A mentő az mindenkit elvisz mer hülye.
2017. febr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy ebből bárkinek is komolyabb rendőrségi ügye lenne, maximum pénzbírság vagy még az sem, köszi a válaszokat szivesen várok még
2017. febr. 27. 18:43
 7/10 anonim ***** válasza:
ha detoxra iszod magad egy kocsmában azért szerinted fel lehet jelenteni a kocsmát? Ráadásul a herbált füstölőként árulják mindenhol ki van írva hogy emberi fogyasztásra nem alkalmas innentől meg nem ők a felelősek ha bajod lesz tőle.
2017. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze ezt értem, de ha ugyanilyen szituációban egy díler vagyis utcai ember adja/árulja akkor mi a helyzet?
2017. febr. 27. 18:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor a NAV-tól kell félned nem a sündőröktől.
2017. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyomd fel a dílert a NAV-nál hogy nem adózik a jövedelme után :D
2017. febr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!