Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy sötét erdőben három...

Ha egy sötét erdőben három maszkos ember körbe vesz, onnantól kezdve mi számít jogos önvédelemnek részemről?

Figyelt kérdés
2017. márc. 12. 11:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
Na ez jó kérdés én is kíváncsi vagyok. Én biztos az életükre törnék bármilyen módon, nem érdekelne semmilyen büntetés.
2017. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Fantáziálásokra nincs válasz.

Lehet, hogy jól elbeszélgetnék velük. Kicsit nehezebb, de lehet maszkban beszélgetni.

2017. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

"Én biztos az életükre törnék bármilyen módon"

Én is, remélem a húgy és a szarszag keveréke hatásos lenne XD

2017. márc. 12. 11:51
 4/32 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező javaslom hogy hordj magadnál önvédelmi eszközöket, mondjuk paprika spray-t, kést vagy hasonlókat. Nekem egy sokféle különböző fajta méreggel kezelt bicskám van. Van rajta grafit, patkány fekália, Hypo ami a fehérje szöveteket roncsolja nyílt sebnél, meg mérges gombákból készült őrlemény, és mivel nem takarítom soha a pengéjét vastag rajta a különféle bakteriális koszréteg is. A legkisebb vágás is azonnali vérmérgezést okoz. Nálam ilyen önvédelmi eszköz van és a mai világban elengedhetetlen valami.
2017. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

"Kérdező javaslom hogy hordj magadnál önvédelmi eszközöket, mondjuk paprika spray-t, kést vagy hasonlókat. Nekem egy sokféle különböző fajta méreggel kezelt bicskám van. Van rajta grafit, patkány fekália, Hypo ami a fehérje szöveteket roncsolja nyílt sebnél, meg mérges gombákból készült őrlemény, és mivel nem takarítom soha a pengéjét vastag rajta a különféle bakteriális koszréteg is. A legkisebb vágás is azonnali vérmérgezést okoz. Nálam ilyen önvédelmi eszköz van és a mai világban elengedhetetlen valami."


Te érdekedben írom, pszichológus látott már?

Imádom, amikor a gengszteranyukák, és fotelhímnősök egymással rivalizálva rambót megszégyenítő módon ölnék meg a rájuk támadókat.

Szépen fel lehet dugni a kést, körülbelül ennyit ér. Adott helyzetben sokkal több hátránya van bármiféle legális önvédelmi eszköznek, mint előnye.

Sokszor csak este volt szabadidőm, sokat jártam az erdőt. Egy hatalmas kaukázusi juhászkutyám van, akitől mindenki fél, de amikor egy vaddisznó futott felénk, úgy ott hagyott ez a rettegett fenevad mint egy kis nyuszika (az én reakcióm is hasonló volt).

Szóval te, akinek valószínűleg az volt a legrosszabb élménye, hogy egy macska megijesztett este az udvaron, majd nő létedre nekiesnél a fekáliás késeddel 3 megtermett férfinek? Ha egyáltalán elő is tudnád venni, abban biztos lehetsz, hogy felszabdalnának vele, amit meg is érdemelnél, amiért ilyen aljas fegyvert hordasz magadnál.

2017. márc. 12. 12:24
 6/32 anonim ***** válasza:
Tökön rúgás
2017. márc. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

5# A legrosszabb élményem az volt amikor ki akartak rabolni, és ez nem egyszer fordult elő. Igenis megfogom védeni magam. Egyébként meg tanultam önvédelmet szóval nem hiszem hogy olyan egyszerűen kirúgnák a kezemből :))

Egyébként meg olyan vicces hogy a rablókat és az erőszaktevőket véded ilyen görcsösen :D Van egy olyan érzésem hogy te is ilyen vagy, a kérdést meg azért tetted fel hogy akit megtámadsz és visszaüt az ellen milyen jogi lépést tehetsz :)

2017. márc. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 szántóvető ***** válasza:
ha nem marad senki aki tanúskodna ellened akkor bármi.
2017. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

"Erika Berger nevű felhasználó válasza:


5# A legrosszabb élményem az volt amikor ki akartak rabolni, és ez nem egyszer fordult elő. Igenis megfogom védeni magam. Egyébként meg tanultam önvédelmet szóval nem hiszem hogy olyan egyszerűen kirúgnák a kezemből :))

Egyébként meg olyan vicces hogy a rablókat és az erőszaktevőket véded ilyen görcsösen :D Van egy olyan érzésem hogy te is ilyen vagy, a kérdést meg azért tetted fel hogy akit megtámadsz és visszaüt az ellen milyen jogi lépést tehetsz :)"


Ennyi erővel szerintem te egy terrorista vagy. Nyilvánvalóan az a célod, hogy a késeddel akár egyetlen vágás is halálos vágást ejtsél.

Ugye tudod, hogy a házilag barkácsolt biológiai fegyvered súlyos bűncselekménynek minősül, és jobb esetben is "csak" közegészségügy veszélyeztetése?

Ezzel inkább nem kellett volna dicsekedned, találkozunk a bíróságon!

2017. márc. 12. 13:20
 10/32 anonim ***** válasza:

Hallod te nagyon buta vagy, milyen terrorista? :D Pont az a célom hogy ha megtámadnának akkor ne kelljen halálos vágást ejteni, csak egy kis aprót. És igenis ha megtámadnak vagy az életem veszélyeztetik akkor megvédem magam.

Nyugodtan feljelenthetsz, csak nehogy a végén te szívd meg, mert alaptalan feljelentéseknél kifizettetik a perköltséget :)

2017. márc. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!