Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A Kúria valamint az elsőfokú...

A Kúria valamint az elsőfokú Végzést a kihirdetéstől mennyi nap múlva kapom a kezeimhez?

Figyelt kérdés

A Kúria tárgyalása 2017. január 11. napján volt, máig nem kaptam kezeimhez a határozatot.

Az elsőfokú bírósági eljárás 2017 január 25. napján volt, határozatot még nem kaptam a kezeimhez. Bár ebben az ügyben a végzés kijavítását kértem azt bizonyítékokkal alátámasztva mivel a bíró nem az általam elmondottaknak megfelelően olvasta fel a végzést az ügyben. Kérdezem ez ügyben a bíróság a kifogásomnak helyt ad e? Amiért késik a végzés megküldése. Telefonon érdeklődésemre annyit mondtak hogy a Kúria elnöke magához kérte az összes peres ügyeimet vizsgálatra.Ez akkor mit jelent jogilag? Ha vizsgálat folyik az ügyben arról miért nem tájékoztatnak? Köszönöm szépen a megtisztelő válaszaikat.


2017. márc. 22. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
3-4 nap
2018. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!