Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha adminisztrációs hiba miatt...

Ha adminisztrációs hiba miatt nem vonják le tőlem a tartásdíjat azért felelős vagyok? Kérhetem, hogy ne nekem kelljen fizetni hanem inkább vonják le a hiányzó összeget részletekben?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 17:46
 1/4 A kérdező kommentje:
igen de nem ez a gondom. a tartásdij nemfizetés büncslekmény. de valamiért nem vonták de a bank automatán elutalta máshova.
2017. márc. 24. 17:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Bank leszedte a pénzed?

Amúgy nem csak 6hónapra visszamenőleg kérheti a nevelő szülő hisz van már határozat

2017. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, a határozat - ok nem szólok nem értek hozzá.
2017. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egyrészt olyan számlákat fizetett ki a bank ami jogos de nem tudtam volna kifizetni másrészt a hitelkeret túlhivást fedezte. ha vonják központilag a tartásdijjat ahogy eddig akkor ki lett volna fizetve s más adósság csuszott volna. ezért kéne ugy h a következő haviból is vonni a legalább részletet. az aggaszt hogy ez büncselekmény de nem az én hibámból történt és a hivatalos vonással orvosolható is a következő hónapokban. kérdés h ezt hogy lehet elérni
2017. márc. 24. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!