Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A webáruház nem szállít, az...

A webáruház nem szállít, az előre elutalt pénzem nem adja vissza. Hova forduljak?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy telefont egy azóta is működő webshopból jan. 31-én. 2-5 munkanapos szállítást tüntettek fel, a pénzt még aznap elutaltam. Azóta levelezünk a webáruházzal, eleinte újabb és újabb határidőkkel, majd azonos áron jobb termékkel hitegettek. Miután többször határozottan kértem a rendelés törlését ígéretet kaptam a pénzem visszautalására, utoljára 2 hete. Pénz azóta sincs. Milyen papírokkal, és hova forduljak?

2017. márc. 28. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A tranzakciós papírral a fogyasztóvédelemhez.
2017. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A fogyasztóvédelem mint olyan megszűnt, a jogutódja a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium, de a honlapon az van hogy nem foglalkoznak semmivel, menj a területileg illetékes közigazgatási szervhez. Na de egy webshopnál ki az illetékes területileg? Menjek a rendőrségre?
2017. márc. 28. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz itt: info@fogyasztovedok.hu
2017. márc. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na ezért nem utalunk előre, pláne nem sufni gsm boltoknak...
2017. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A sufni gsm bolt egy igen nagy márka hivatalos magyarországi forgalmazója. De azért köszi... :/
2017. márc. 29. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik sufni gsm sem hivatalos forgalmazója semmilyen márkának, de nem baj, tanulópénznek jó volt. Maga kárán tanul az ember végülis.
2017. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom miről beszélsz. Hivatalos magyarországi forgalmazótól rendeltem. A sufni dolgot te találtad ki, és nem is segítettél.
2017. márc. 29. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!