Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Külterület, keskeny utca, a...

Külterület, keskeny utca, a szemben lévő szomszéd kamerát helyezet el a telkén ugy hogy az utcát és az én portámat látja. Az ö háza és portája kb 100m-re van a megfigyelt területtöl. Hol lehet ezt jelenteni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 10. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem polgármesteri hivatalban. Csak nehogy álkamera legyen, tudtommal azt tehet ki.
2017. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
először Próbáld a szomszéddal megbeszélni.
2017. ápr. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell azonnal leharapni a másik fejét! Meg kell beszélni a másik féllel, létezik a kamerán (legtöbbön) maszkolási lehetőség, így a te területedet ezzel szó szerint kitakarhatja és így már szabályos is neki, ill ha van tábla is kitéve.

Egyébként mi károd származik belőle?? Nekem egyszer a szomszéd megköszönte mikor a kocsijáról a tükröt este letörték, szval beszéld meg vele.

2017. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De a 100m az már nem piskóta távolság! Ha fix optikás el se lát addig max 30m-ig, ill sok sok mindentől függ, téged főleg a látványa zavar, menj be hozzá és kérd meg engedjen betekintést a látótérbe, meg kérd meg ha nagyon zavar takarja ki a te részedet.
2017. ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
akinek nincs vaj a füle mögött az pont leszarja a kamerát
2017. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!