Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ti mit kezdenétek ezzel az...

Ti mit kezdenétek ezzel az infóval, illetve lehet-e ennyivel feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Ma majdnem elgázolt egy fekete terepjárós bmw-s barom. A két kislányommal sétáltunk a roppant kellemes (havas eső) időben, egy buszmegálló mellett totál beláthatatlan helyen szembe ment a busszal és ki kellett kerülnie, így felhajtott egyik kerekével a járdára. Hálisten nem ütött el de pár centin múlt, viszont durván lefröcsölt minket és még onnét húsz perc az út haza... Ugyanez az alak egyszer már majdnem elgázolt amikor át akartam menni az úton babakocsival. Akkor is pár centin múlt. Kicsit utánakérdeztem, kiderült hogy itt lakik a mi lakókörnyezetünkben, de a nevét nem árulták el, annyit mondtak hogy lányokat futtat a közelben és nagyon veszélyes ember vigyázzak vele. Ti mit csinálnátok? Ennyivel nem lehet feljelenteni ugye? A rendszámnak is csak az elejét láttam. Elvileg nem történt semmi de gondolom a lány futtatás miatt le tudnák sittelni és nem garázdálkodna ezen az elvileg nyugis környéken akkor többé...
2017. ápr. 19. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha feljelented, azzal sem érsz el semmit, még ha lenne is indokod rá, akkor is megkeni a zsarukat, te pedig meg leszel baxva...
2017. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam, olyan nincs ugye hogy névtelenül jelentem fel? Szóval hogy teszek egy bejelentést névtelenül.
2017. ápr. 19. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a "hallottam" kategóriával amúgy se lehet mit kezdeni. Ráadásul azt se tudod pontosan, hogy kiről van szó, legfeljebb a kocsit ismerheted valamennyire.
2017. ápr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez egy elég szűk kis közösség. Találtam még egy embert, aki feljelentené, még keresünk hozzá társakat. Nem akarom, hogy ez a senkiházi itt a környékünkön garázdálkodjon. Idő kérdése és baleset lesz belőle.
2017. ápr. 19. 16:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt így random emberek meg tudták mondani, akkor szerinted a rendőrség nem tud róla? Mivel bizonyítod, hogy futtat lányokat?
2017. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ilyennek a rendőrkapitány a legjobb cimborája.
2017. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha majd valami főbusinak rálép a lábára akkor majd megkúr.ják de addig ő ott a király ti pedig csak rabszolgák
2017. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van térfigyelő kamera, akkor érdemes lehet közúti veszélyesztetésért feljelentést tenni ismeretlen tettes ellen
2017. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez a kamera jó ötlet, utánanézek, talán van...
2017. ápr. 19. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!