Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az alábbi gyilkosokat miért...

Az alábbi gyilkosokat miért nem ölték meg?

Figyelt kérdés

"3 guys 1 hammer" című videóból miért nem ölték le azt a 3 tetvet ? 100%-os bizonyítékok vannak hogy ők tették az egészet! A neten ott vannak a videók, maguk is bevallották!

De akkor az ilyen "1 lunatic 1 icepick" című videóból is ott a gyilkos, arra is megdönthetetlen bizonyítékok vannak hogy ő tette!

Ha én az áldozatok hozzátartozója lennék szerintem meg is bolondulnék hogy ott van fent a videó a neten hogy mit művelnek, ráadásul több emberrel (gyerekek, terhes nő, ami csak létezik, összesen 21 embert) ők meg vígan elvannak a börtönben, sőt az egyik már ki is szabadult asszem.



2017. máj. 5. 08:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Csak a kérdező néz túl sok filmet. A helyzet meg a következő: Ha vékony gyerek vagy, akkor el fogod veszíteni a szüzességedet a sitten és a szádat szopásra is fogod használni, akkor is, ha tudsz bokszolni, mert a berhidai rémet nem igen ütöd le egy jobb egyenessel. Továbbá én nem nézek filmeket, csak börtönsorozatot, meg a Riasztás című műsort, meg a Kékfényt. A rendőrségi hírek és a magyar börtönökbe történő események érdekelnek.
2017. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Aki mentálisan beteg az nem riad vissza semmitől.

Te meg álljál már le, elhiszem hogy gyönge vagy ahhoz hogy lemenjél egy küzdősport edzésre, de attól ne beszéld már le azokat akik tesznek azért hogy ne legyenek olyan nyomorultak mint te! Oké, elhiszem hogy jó érzés hogy neked tövig nyomják, maradjál nyugodtan 50-60-70 kg és féljél.

Attól én eddzek tovább és elkalapálom az ilyen hülyéket lazán!

Ütöttem már le 30 kg-al nagyobb embert, nem a súly számít hanem a tudás, gyorsaság, rutin, gyakorlottság amelyet egy küzdősport edzésen sajátítasz el, nem a konditeremben.

2017. máj. 5. 15:03
 23/32 anonim ***** válasza:
Nekem rossz érzés lenne, ha tövig nyomják, de hidd el, hogy nem fogják, mert soha nem követek el semmit, ha meg el is követnék, akkor nem hagynék magam után bizonyítékokat, meg lelépnék olyan országba, aminek nincs kiadatása Magyarországgal. Nem félek kérdező, de nekem is, de pl. a te 70 kilós bokszoló rokonodnak is tövig nyomnák a sitten. Ezt nem félelemből mondom, nem akarok lebeszélni senkit se a küzdősportokról, de, ha nem vagy 198 cm magas, 120 kilós, izmos férfi, mint a pankrátor és színész Dwayne "The Rock" Jonshon, akkor hiába tanulsz bokszolni, mert neked is tövig fogják nyomni és szajha leszel kérdező.
2017. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én se vagyok nyomorult, pusztán attól, mert vékony vagyok és gyenge vagyok. A nyomorult szó miatt várom a bocsánat kérésedet kis csíra. Amúgy meg kerüljél már be a tököli börtönbe, oszt ott verjed a hülyéket, ha ilyen kemény vagy, de szerintem hamar bele menne a nagy cigány dákesz a szádba oszt homoszexuális lennél mire kiengednek a sittről. XD Túl nagy pofád van, ez minden. Azt hiszed, hogy attól, hogy utcán megversz pár embert, akkor a cellában is leütsz mindenkit, akik közül 3-an lefognának, egy meg felavatná a fingódat. A tököli börtönbe szerintem, vagy a berhidai rémmel össze zárva nem lennél ilyen erős te kis kérdező te. A börtönbe nem segítene rajtad, hogy tudsz bunyózni. Én meg nem félek, nincs mitől félnem törvénytisztelő ember vagyok, szóval nem én még egy darabig hátulról szűz leszek.
2017. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Elnézést uram XD

Amúgy te a kilókra izgulsz ? :D

Jól van, felelőlem gondolj amit akarsz, ha már 2 kilóval nehezebb valaki tőled már féljél. Én hiszek a tapasztalataimnak.

2017. máj. 5. 15:28
 26/32 anonim ***** válasza:
65%
A mentális betegeidet meg a konditermekben kigyúrt férfiak egy ütéssel padlóra viszik. Hagyjad már, hogy ők nem félnek semmitől. Én se félek mindentől, csak a börtöntől, meg a bunyótól, ezért nem megyek edzésre, mert erőszak mentes életet is lehet élni. Az utcán se kötöttek még belém, mondjuk az is igaz, hogy cigányok lakta utcákba nem teszem be a lábam, szerencsére nincs arra dolgom.
2017. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Akkor te mit beszélsz a bunyóról, mikor 0 tudásod van hozzá ? :D
2017. máj. 5. 15:33
 28/32 A kérdező kommentje:
Egyébként meg igazad van, valóban van aki a börtönben is jól érzi magát, hogy halnának meg.
2017. máj. 5. 15:34
 29/32 anonim ***** válasza:
"Akkor te mit beszélsz a bunyóról, mikor 0 tudásod van hozzá?" - Attól, hogy félek verekedni, attól, hogy barátkozni se barátkoztam soha verekedős emberekkel, azt azért tudom, hogy a börtönbe milyen brutális dolgok történnek. Szóval nem beszéltem hülyeséget. A 2. világháborúban se harcoltam, de még is tudok róla beszélni, mert sokat olvastam róla, szóval a verekedésről is mondhatok dolgokat. Egy a lényeg van az a mondás, hogy a börtönbe az erősebb kutya b.a.s.z.i.k, szóval, ha rád mennek többen és lenyomnak akkor meg leszel b.a.s.z.v.a. Engem viszont szerencsére nem fenyeget a veszély, de tiszta szerencse így is néha amikor a börtönre gondolok, akkor összeszorítom a kis csajos fenekemet éjjel az ágyban, ha mondjuk kékfényt nézek, vagy késő esti híradót, amiben megemlítik mondjuk a tököli börtönt, akkor mindig aggódok a szűk lyukamért. De szerencsére nem kell féltenem a fenekemet. Én igyekszek nem rossz dolgokat csinálni, de sok srác volt már, akik olyanok voltak, mint én, hogy nem tudtak verekedni, aztán megerőszakolták őket.
2017. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"maradjál nyugodtan 50-60-70 kg"


Az igazat megvallva én hízni szeretnék, nem akarok vékony lenni, kövér szívesebben lennék, mint a kedvenc szereplőm a Family Guy-ból. Peter griffin a példaképem, hozzá hasonlóan szeretek sörözni, ökörködni, szóval ő a példaképem és nekem is kéne egy olyan feleség, mint az övé, aki elnézi neki a marhaságait és közben a felesége mondja neki, hogy: Nem Peter! XD

2017. máj. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!