Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Az alábbi gyilkosokat miért...

Az alábbi gyilkosokat miért nem ölték meg?

Figyelt kérdés

"3 guys 1 hammer" című videóból miért nem ölték le azt a 3 tetvet ? 100%-os bizonyítékok vannak hogy ők tették az egészet! A neten ott vannak a videók, maguk is bevallották!

De akkor az ilyen "1 lunatic 1 icepick" című videóból is ott a gyilkos, arra is megdönthetetlen bizonyítékok vannak hogy ő tette!

Ha én az áldozatok hozzátartozója lennék szerintem meg is bolondulnék hogy ott van fent a videó a neten hogy mit művelnek, ráadásul több emberrel (gyerekek, terhes nő, ami csak létezik, összesen 21 embert) ők meg vígan elvannak a börtönben, sőt az egyik már ki is szabadult asszem.



2017. máj. 5. 08:18
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Hallod szerintem te ne oszd az észt!

Nem egy küzdősportoló van a családban, volt olyan eset hogy 4 támadót is megfutamított az egyik családtagom, 70-75 kg, csak 8 év boksz ugye.

2017. máj. 5. 12:54
 12/32 A kérdező kommentje:

Itt nem karatérol van szó, mert az életszerűtlen.

Ha megnézed a cigók, négerek is bokszolnak, na vajon miért ? Mert hatásos!

2017. máj. 5. 12:55
 13/32 anonim ***** válasza:
62%
Ne rakjuk át akérdést a "sport" kategóriába? Ott biztos szívesen beszélnek még emberek karatéról meg bokszról... kár, hogy a kérdést nem erről tetted fel:D
2017. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

A mentálisan sérült ember is keményebb mint aki kondizik.

Hú, attól hogy kondizik miért lenne kemény ? Lehet hogy egy balegyenestől már hunyorogna.

2017. máj. 5. 12:56
 15/32 anonim ***** válasza:
65%

"Hallod szerintem te ne oszd az észt!

Nem egy küzdősportoló van a családban, volt olyan eset, hogy 4 támadót is megfutamított az egyik családtagom, 70-75 kg, csak 8 év boksz ugye."


Hallod kérdező, szerintem kövess el valamit, kerülj egy cellába a berhidai rémnek nevezett 120-150 kilós cigánnyal, aztán majd meglátjuk ki az kettőnk közül, akinek nem kéne osztania az észt. kíváncsi lennék a 70 kilós rokonod vajon milyen kaliberű srácokat futamított meg, mert szerintem ő is elveszítené a s.e.g.g szüzességét pl. a tököli börtönbe, vagy szombathelyi börtönbe, ahol a dinamot tartják. Továbbá a sitten általában, az oda kerülő vékony srácok nem szoktak bokszolói tapasztalatokkal rendelkezni, de, ha rá meg több 100 kilós, akkor még a bokszolókat is meg lehet erőszakolni. Az álmok világba élsz kérdező. :) Majd, ha 5 évet ül sitten a rokonod, oszt megőrizte a s.e.g.g szüzességét pl. a tököli börtönbe sikerülne szűznek maradnia, akkor fizetnék nektek egy-egy sört a kocsmában, miután a rokonod szabadulna.

2017. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


Miért én öljem meg őket ?

A törvény feladata ítélkezni."



Igen. És a törvény ítélkezett.

2017. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
65%
"A mentálisan sérült ember is keményebb, mint aki kondizik." - erre ne vegyünk mérget szerintem. Ha egy 60 kilós, nyüzüge külsejű, elmebeteget beküldesz egy konditerembe, ott szinte minden izmos, évek óta 30 kilós súlyzóval bicepszre gyúró férfi tudna adni a szerencsétlennek egy akkora pofont, hogy a mentális beteg kirepülne a konditerem ajtaján vérző pofával. A konditermekbe azért vannak elég kemény legények, ők igaz lehet bokszolni nem szoktak, de azért egy 100 kilós férfi nagyot tud ütni. A benga állat termetű férfiakat nem kell félteni a nyeszlettektől, akkor se, ha a nyeszlett elmebeteg.
2017. máj. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy beleszólok, de mi köze a mentális sérüléseknek a fizikai állapothoz, vagy ahhoz, hogy valaki hogy tud bunyózni?

Persze, vannak izmos autisták, meg nyüzüge autisták. De amíg nem Pszíenergiával küzdesz, a mentális fogyatékosságnak nem sok köze van a keménységhez:D

2017. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem itt mindneki túl sok filmet néz.
2017. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
*mindenki
2017. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!