Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek hamarosan vége...

Szerintetek hamarosan vége lesz a torrentezésnek? Hamarosan a tárhely szolgáltatok ellenőrizni fogják milyen tartalmak vannak fent, és le is törlik?

Figyelt kérdés

Ha ezt be vezetik akkor vége lesz az ingyen letöltésnek és újra vehessük a DVD lejátszókat és a DVD filmeket.


Itt a cikk: [link]


Másik cikk: [link]


Sokan azt mondták nem érdemes tárolni a filmeket mert le lehet tölteni a filmeket, lehet hamarosan nem tudunk letölteni, de én ingyen tudom nézni a filmeket mert én tárolom, aki meg le törli és később meg akarja nézni már csak fizetni tud érte.


Google Drive is hamarosan le törli az ilyen tartalmakat mert ellenőrizni fogja mit töltenek fel.


Akkor lehet sokan azt fogják csinálni mikor már nem lehet letölteni akkor azt csinálják majd sokan mint régen, DVD lemez VHS kazetta másolás és eladják a kalóz másolatokat.


VPN szerintem nem sokat fog érni mert nem fognak sokan fizetni érte mert az is pénzbe kerül, vagy nem nézik az ilyen tartalmakat vagy meg veszik DVD-n.



2017. jún. 9. 17:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

# 10


Én az tudtam, ha valaki feltölt egy fájlt a Google Drive-ra az már a Google szerverén van tárolva.

2017. jún. 9. 20:36
 12/13 anonim ***** válasza:
de a torrentnek mi köze a google drivehoz?
2017. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kettő kérdést tettem fel. Az egyik a torrent, a másik a felhőtárhelyek.


A felhőtárhely kérdésem az hogy hamarosan ellenőrizni fogják a feltöltött tartalmakat mint a YouTube, és le is törölhetik az olyan tartalmakat?


A cikkből ki másoltam a fontos részt. A szabály bevezetésével a tárhely szolgáltatóknak pontosan tudniuk kell majd, hogy mi kerül feltöltésre, így az Elker-irányelv felelősség-korlátozó rendelkezése sem lesz alkalmazható.

2017. jún. 9. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!