Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki külföldről települ...

Ha valaki külföldről települ haza, mennyi idő, amíg munkanélküli segélyhez jut? Valamint mi van, ha krónikus ízületi gyulladás miatt nem tud a közmunkában részt venni?

Figyelt kérdés
Bocs, nem találtam jobb kategóriát.
2017. jún. 11. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól megszedhetted magad te is. Ha magyar cégen keresztül dolgoztál kinn és adóztak utánad itthon kapsz munkanélkülit persze ha megvan hozzá az idő. Egyébként semmit se kapsz
2017. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Te nem mostanában mentél el akkor. Munkanélküli segély nincs, ha a közmunkát visszautasítod senkit nem fog érdekelni miért, úgyis szimulálsz megállapítják. Itt munkaalapú társadalom van ha nem tudnád.
2017. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Hát akkor rábaxtál kedves barátom. Nem kapsz munkanélküli segélyt.


Egyébként nem csak árokpucolós közmunka létezik.

2017. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Ha valaki külföldről települ haza, mennyi idő, amíg munkanélküli segélyhez jut? "


Amint három év alatt ledolgoztad a 360 munkanapot.

2017. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs már segély,csak közmunka van 8 órában 50 ezer.
2017. jún. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Jól megszedhetted magad te is."

Hát igen. Alaposan. Azért mentem ki egyébként, mert elvették a rokkantnyugdíjamat, így még a lakást sem tudtam fenntartani. 50 fölött a kutyának se kell már az ember, hiába van nyolcféle végzettsége. Kint is csak minijob-ban tudtam dolgozni az állapotom miatt. Azt viszont elviszi a lakbér. Most van annyim, hogy egy lepukkant vityillót tudok venni egy kis zsákfaluban, hogy legalább kertészkedés, állattartás révén a betevőm egy részét megtermeljem. A villanyra, vízre azonban kellene pár ezer Ft havonta.

2017. jún. 12. 13:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az elmúlt három évben nem dolgoztál legalább 360 munkanapot, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy kapni fogsz bármit is.
2017. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!