Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez megdöbbentő, hogy ilyen...

Ez megdöbbentő, hogy ilyen nyíltan létezik, amit ez a muszlim diák a legvégén mondott, azaz elismert. Ha ez így van, miért nem utasítják ki, vagy tartóztatják le?


2017. jún. 19. 18:56
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

"Ezt úgy nevezik, hogy szólásszabadság. Az USA-ban van legálisan náci párt, kommunista párt, KKK, anarchista szervezetek, radikális keresztény, radikális muszlim szervezetek és emberek."


A szólásszabadság egy adott kijelentésre vonatkozik. Náci párt lehet, az a kérdés, hogy a tagjaik mit mondanak. A náci párt sem csupa hülyeséget mond, de az uszítás és emberi jogok semmibe vétele az konkrét dolgok, amiket a törvény is tudtommal tilt és büntet. Országonként picit más lehet, de nálunk sem lehet pl. uszítani. Az hogy más országban bizonyos szervezetek mit csinálnak az más kérdés, de amerikában vagy itthon fura, hogy ilyeneket mondhatnak emberek, hogy pl. jó hogy összegyűjtik a zsidókat, mert ... Ezek konkrét kijelentések egy nyugati országban, amiket a törvénynek büntetnie kéne, ez nem már nem szólásszabadság.

2017. jún. 20. 09:46
 12/23 A kérdező kommentje:

"Nézőpont kérdése ki terrorista. Ahogy mások is írták palesztinok szerint az izraeli hadsereg terrorista"


Mint mondtam a kérdésemnek és felháborodásomnak nincs köze a teorszervezetekhez, se ahhoz ki szerint melyik az, se ahhoz hogy melyik országban mit csinálnak a terrorszervezetek. A kérdésnek egy adott diák kijelentéséhez van köze, és valószínűleg sok ilyen van, ezen vagyok megdöbbenve, hogy itt élnek közöttünk, akik nyíltan így vélekednek, és ezt ki is mondják.

2017. jún. 20. 09:47
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyen messzire menned. Nézz körül akár csak ezen az oldalon. Hányan tesznek ennél durvább kijelentéseket zsidókra, muszlimokra, etnikai kisebbségekre melegekre stb.
2017. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Egyébként én megkérdeztem volna az öreget hogy elítéli-e hogy Izrael halomra lövi a palesztin civileket és hogy lelopja a földjüket.
2017. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Mint írtam, én elvből nem nézek Dzsihádfigyelős videókat. Ha leírod hogy mit mondott a diák, akkor tudok rá reagálni.


Ha azt mondta, hogy "irtsuk ki a zsidókat", akkor azért feljelenthető és lehet hogy ez meg is történt a videó után, nem?

2017. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Ha azt mondta, hogy "irtsuk ki a zsidókat", akkor azért feljelenthető és lehet hogy ez meg is történt a videó után, nem?"


Nem mondott ilyet. Annyi hogy nem ítélte el a hamast.



Kérdező te mit feleltél volna ha mondjuk a 60-as években Magyarországon megkérdezik tőled hogy elítéled-e azokat a magyarokat akik részt vettek az 56-os forradalomban?

2017. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

"Nem mondott ilyet. Annyi hogy nem ítélte el a hamast."


Nem, nem azt mondta, hoigy nem ítáli el, és ez lényegtelen is lett volna, hanem az volt konkrétan megkérdezve tőle, hogy elítéli-e a hamas vezetőjének azt a kijelentését, hogy tök jó hogy a zsidók egy helyen vannak, vagy egy helyre terelik őket, mert ...

2017. jún. 20. 15:24
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha valami celeb vagy politikus azt merné mondani, hogy csak nem ítéli el a holokausztot...
2017. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Trump meg azt mondta, hogy az a legjobb módja a terrorizmus elleni harcnak, ha muszlim nőket és gyerekeket gyilkolnak le, mert abból majd megértik a terroristák, hogy nem szép dolog robbantgatni, erre meg az amcsik megválasztották elnöknek. Hangsúlyozom: a pasi konkrét terrorizmussal próbál a terrorizmus ellen küzdeni, erre megválasztották elnöknek. Mi ehhez képest ez a random ki senki?
2017. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért érdekes hogy Izrael vádol másokat népirtással. Olyan mintha a nácik kérdezgetnének a zsidókat arról jó-e hogy a nácik egy helyen vannak.
2017. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!