Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Online rendelésnél nem kaptam...

Online rendelésnél nem kaptam a csomagba számlát az eladó állítja ő küldött mivel és hogyan bizonyíthatom hogy nem? Számla nélkül nincs garancia?

Figyelt kérdés

Mi van akkor ha rendelek online egy terméket meg is jön futárral bontatlan csomag de nincs benne számla!!

Azonnal jelzem az eladónak de ő csak vállat von azt mondja ő beletette. Nem volt benne. Újra jelzem neki már bunkóbb stílusban közli ő beletette leszarja hogy nem találom.

Számla nélkül nincs gari a termékre és elszámolni se tudom.

Hogyan bizonyítom hogy NEM VOLT BENNE?

Eladó állítja benne volt, én állítom nem volt benne.

Eladó erre vállat von ő beletette csináljak amit akarok…. és ezzel elintézve? És ha nem tette bele elég egy vállrándítás és el van intézve?

Ilyenkor mi van?


2017. jún. 29. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérj tőle számlamásolatot. Ha elzárkózik tőle, akkor valószínűleg nem készült számla.
2017. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:
tegyél bejelentést a nav-nál.előtte még kérj tőle számlamásolatot(nyilván nem fog adni pedig akár emailben is elküldhetné külön költség nélkül,)a beszélgetést pedig rögzítsd.
2017. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"tegyél bejelentést a nav-nál"


Gondoltam rá de mivel leszek ezzel előrébb?

És mi van ha készült számla csak tényleg elfelejtette betenni a csomagba?

és utána már lusta arra hogy elküldje újkra így inkább odanyögi nekem hoyg "ott van keresd meg...."


Szóval ezen esetekben mi van?

2017. jún. 29. 21:14
 4/8 szántóvető ***** válasza:

miért mi a célod?ha semmit nem teszel akkor számla nélkül maradsz plusz ott a tudat hogy az eladó szarba sem vett.

" és ezzel elintézve?"-ha nem teszel semmit akkor igen,itt a történet vége.

2017. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"a beszélgetést pedig rögzítsd" - Nem! Ne telefonon intézze, hanem szigorúan írásban!
2017. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem neked kell bizonyítanod, hogy nem küldött, hanem neki, hogy küldött. Ha küldött, tud róla küldeni másolatot.
2017. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen gagyi cég ez? Nehogy mások is belefussanak.
2017. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Ha küldött, tud róla küldeni másolatot."


Nem érted a lényeget... lehet hogy tud(na) csak szarik a pofámba... és én mit tehetek???

Még oda se mehetek mert az ország másik végén van a bolt... ill odamehetek csak több a leves mint a hús akkor.

2017. júl. 1. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!