Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez törvényes? Lakhatás!

Ez törvényes? Lakhatás!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy társasházban élek Budapest belvárosában. Az emeleten 4 lakás van. Amióta ott lakom - 3 éve - az egyik lakás teljesen üresen áll. Még soha senkit nem láttam ott.

A mellettem lévő szomszéd is észre vette ezt, és gondolta, milyen jól fog jönni még egy lakás. Fogta és egyszer csak egy lakatos segítségével beköltözött. Azót is ott lakik, már két hónapja.

Ez így teljesen törvényes? Szabad rablás van, vagy mi az Isten? Mert ha igen, akkor ismerek egy másik lakást ami szintén üres, szép helyen van. Gondoltam spórolok már 10 milliót? Vagy az is lehet, hogy kiadom? A kutya nem fogja megkérdezni, hogy az én tulajdonom-e.



2017. júl. 23. 15:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

T. Kérdező!

A tudatlanság és egyszerűség nem baj! Ha nem akarsz "hatalomra" törni! De az irigységet sehol nem szeretik!

2017. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Igen. Irigylem, hogy mások gyengébb lelkiismerettel rendelkeznek, mint jó magam. De pont ezen akarok javítani.
2017. júl. 23. 20:41
 23/24 árokpart ***** válasza:
Kérdező! Nyugodtan kérkedj a zsiványságoddal, pillanatok alatt kikérik az IP címed és már akár holnap ott vannak nálad.
2017. júl. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Igen, hát persze! A magyar rendőrség arról híres.


Amikor ellopták a kocsinkat, amit azonnal be is jelentettünk. 2 nap volt mire kijöttek, mikor Bp.-en lakunk. Aztán megállapították, hogy ezt ellopták. Na kb. ennyit érnek.

Ha ennél akár egy kicsivel is többet érnének, akkor valamelyik idióta fánkzabáló zsernyák idejönne és jól beleverné a fejemet a billentyűzjgghj,jhbtcnjkijg

2017. júl. 24. 00:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!