Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szabályos-e így a felmondásom?...

Szabályos-e így a felmondásom? (részletesebben alább)

Figyelt kérdés
Egy gyárban dolgozom. 2017.08.04-én beadtam a munkáltatónak egy azonnali felmondást, derékfájdalmaimra és egyéb eü. okokra hivatkozva legyen olyan kedves megszűntetni a munkaviszonyom. Aláírta, majd mondta hogy legkésőbb hetfőn megkapom a kilépő papírjaim. Átadtuk az egyik irodai dolgozónak a felmondólevelet, majd egy óra múlva jött a termelési vezető hozzám és ráírta tollal a felmondólevélre hogy a felmondási időm 30nap, ettől eltekinteni nem tudnak.Mondom jó ez van. Na de az eredeti papír nálam maradt, mert meló közben jött, véletlen elraktam! Ebben az esetben ugyanúgy érvényes a felmondásom? Itt van az eredeti papír nálam aláírva, a pénteki dátummal...nem nála kéne lenni?

2017. aug. 7. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagy úgy is elmész orvoshoz és nem dolgozod le a 30 napot, akkor meg szerintem teljesen mindegy mit írtak a papírra. Egyébként igen, valóban 30 napot mond a törvény, de közös megegyezéssel ettől el lehet tekinteni.
2017. aug. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!