Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kérhetek a bíróságon apasági...

Kérhetek a bíróságon apasági tesztet ha csak idegesiteni akar az apa azzal, hogy mindig azt mondja nem is az ő gyereke?

Figyelt kérdés
Külön mentünk az apával, van egy közös fiúnk. 100%, hogy tőle van meg ő is tudja, nagyon hasonlít is rá, támogatja is anyagilag mióta szétmentünk. Viszont mikor összekaptunk régebben is meg mostanában is mindig a fejemhez vágja, hogy lehet nem is az ő fia, csak idegesiteni akar ezzel, tudja milyen rossz ezt hallanom, azért mondja, sőt már vissza is hallottam, hogy másnak is ezt mondja ( le akar járatni ). Így kérhetem e a bíróságon, hogy végeztessenek apasági tesztet? Vagy így nekem kell fizetni? Ott úgyis azt mondja majd, hogy az övé, hogy ne kelljen fizetnie. Viszont én szeretnék egy papírt róla, hogy többet ezt ne vágja a fejemhez.

2017. aug. 11. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
mert megtagadta a gyereket valaha is bíróság előtt? Nem. Akkor, ha neked kell a papír, fizesd meg a tesztet (amihez persze az apának is hozzá kell járulnia)
2017. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak ősszel lesz az első tárgyalás, de nem hiszem, hogy ott tagadni fogja, sőt szerintem le is tagadja, hogy ő ezzel húzza az agyam.
2017. aug. 12. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!