Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem képes kiállni a...

Miért nem képes kiállni a kocsival? Direkt idegesíteni akar?

Figyelt kérdés

Apám nem szeret engem, csak elém rak pénzt, hogy mégcsak hozzá se szóljak.

5 napja kérlelem, hogy álljon ki legyen szíves a kocsival, mert kell az állatomnak széna. 3 napja már az a kevés szénája sincs, pedig az étrendjének 70%-ának a széna kell lennie... És ebből komoly bajai lehetnek..


És mégsem áll ki, így meg nem tudok odaférni a szénához.

Mit tegyek? Csak ő tud vezetni a családban...


2013. júl. 30. 20:58
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Elindultam venni neki szénát ma, de 2 hete műtöttek, és a buszmegállóig tudtam csak menni...
2013. júl. 30. 21:01
 2/31 anonim ***** válasza:
10%
az apák már csak ilyenek...
2013. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Akkor inkább nem szülök senkinek sem.
2013. júl. 30. 21:03
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerezd meg a kocsikulcsot és kérj meg egy közeli ismerőst,akinek van jogsija, hogy álljon ki a kocsival. Lehetőleg akkor, mikor apád nincs otthon, alszik, vagy mással van elfoglalva.
2013. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy ha nem áll ki akkor majd te kiállsz, csak az autó és környezete épségét nem tudod garantálni.
2013. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

1 barátom van, de ő sem tud vezetni, rokonok messze laknak, nincs kit megkérnem...

Én meg a vezetés? Na az egy vicc lenne, rettegek a kocsiktól

2013. júl. 30. 21:07
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Vidd a kezébe az autó kulcsát, és addig állj felette, míg el nem indul, hogy kiálljon. Nyisd ki előtte az ajtót, garázs bejáratot, közöld vele, fél óra (vagy akármennyi) és vissza mehet az autójával.

Állatoknak azért enni kell! Milyen állat? Nyuszi?

Ne hagyd magad!

Egy szülő.

2013. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
18%
Egy mukkot sem értek a kérdésedből, de elég hisztisnek tűnsz, ne is haragudj... Hány éves vagy?
2013. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Csak egyáltalán nem érdekli, hogy mit csinálok. A kórházban voltam 1 hetet, de nem jött be hozzám, mert "drága a benzin". Bezzeg olyan drága virslikre meg a legdrágább cigire van pénz mindig, nekem meg beküldetett anyával valami lejárt párizsit.

Egész nap tv-zik, és mostanában busszal jár melózni, akkor sem tudok kimenni

2013. júl. 30. 21:12
 10/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hisztis, csak már elegem van. 17 vagyok.

A garázsban áll a kocsi, és ezért nem férek oda a bálás szénához.

b 1 percre kéne kijjebb állnia, de nem teszi meg.

2013. júl. 30. 21:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!