Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néztél már bele a párod...

Néztél már bele a párod emailjaiba, közösségi profiljába, telefonjába? Vagy nálatok privát szféra?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 14:26
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk nincs ilyen,mindkettőnk jelszavait menti a gép,Ő is beléphet az én email fiókomba én is az övébe,a fészbukunk egy,a telefont is szoktuk egymásét használni.
2013. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%

Ha megkér rá, akkor bele szoktam nézni az e-mail fiókjába, ugyanis ő lusta hozzá (többet nézegetem, mint ő). Közösségi profilja nincs, a telefonját én is sokszor használom (céges telefon - ingyenes hívás), de kutakodni nem szoktam benne, itt is csak akkor, ha megkér, hogy keressek meg egy telefonszámot vagy smst.

Ő semmiben sem szokott "kutakodni", mert nem érdekli. :-D Esetleg néha megnézi a képeket a telefonomban, ha épp nem tud mit kezdeni magával.

21L és 26F

2013. okt. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk van privát szféra. Mindketten maximálisan tiszteletben tartjuk a másikét.Kutakodni undorító dolog.
2013. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkért, akkor persze, amúgy nem szoktam, pedig mindkettőnk gépén el vannak mentve a másik jelszavai a különböző oldalakhoz, az egyszerűség kedvéért.
2013. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Minden jelszó ismert nálam is nála is, nincs titkolnivalónak. Persze ez nem azt jelenti, hogy nézegetjük is, de a lehetőség adott, no meg hasznos ha éppen a másikunk van a gép előtt, és meg kell nézni valamit.
2013. okt. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Mi nem kutakodunk, de nem is titkolunk semmit. Párom még az e-mailjét sem nézi, mindig én nézem meg neki és szólok ha írt neki valaki. :) Szerintem egy komoly kapcsolatban úgysincs az embernek titkolnivalója. Bár nézelődnie sem kell páromnak, anélkül is mindent elmesélek. :)
2013. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk nincs semmiféle úgymond "privát szféra". Kölcsönösen oda-vissza nyitott könyv vagyunk egymás számára. Akkor lépek be a Facebookjára, amikor akarok és ő is az enyémre (ez nem azt jelenti, hogy szoktunk is, és nem olvasgatjuk el egymás levelezgetéseit, de ha megtennénk, akkor sem lenne semmi, mivel nincsenek titkaink egymás előtt). Egymás telefonját is bármikor használjuk, abban sincs semmi titkos.

Szerintem ha egy kapcsolatban egy közösségi oldal számít privát szférának, amit a másik nem nézhet meg, akkor ott erősen el kellene gondolkodni a bizalom dolgon...

25/N

2013. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%
Nézhetnénk, de egyikőnket se nagyon érdekli
2013. okt. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
29%

Közösségi oldalon közösen vagyunk fenn,de igazából túl sokmindenre nem használjuk.

Email van saját,gép elmentette a jelszavakat,de a sajátokat örülök ha megnézem,cégest használunk,arra meg ugye "olyan" nem érkezik.

Telefont egymásét ritkán használjuk,ha csörög akkor felveszem az övét,ő is az enyém,100-ból 99x úgy is olyan hiv akit mindketten ismerünk.

2013. okt. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
91%

egyszer néztem bele, mert gyanús volt egy ideje. Le is bukott. örülök, hogy kiderült, mert egy gerinctelen emberrel kevesebb az életemben.

n26

2013. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!