Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen következménnyel járhat,...

Milyen következménnyel járhat, ha valaki egy kamu facebook profilról ráír egy srácra, azzal a céllal, hogy a srác rányomul a kamu csajra, majd a beszélgetést lementve szintén egy kamu facebookról elküldi a srác barátnőjének?

Figyelt kérdés
Lehet e ennek valamilyen szankciója? Illetve kideríthetik e az érintett felek, hogy ki játszott velük?
2013. júl. 12. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze az internethez. Ez morális kérdés.


Miért akarsz belerondítani egy kapcsolatba? (Jó, nem érdekel, csak felmerült.)


Következmény:

Hát ha a srác ismerősöd, és rájön hogy ki volt (pl. a stílusodból, vagy lebuksz valami apróságon), akkor gyűlölni fog.


Egyébként szerinted a csaj beveszi, ha egy random idegen ír neki egy párbeszédet, hogy az tényleg valós? Mivel igazolnád? (Ez sem érdekel, csak gondold végig.)

2013. júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, azért kiegészítem.


Szankció: nem. Ki szankcionálna és milyen alapon? Senki...


A két szerencsétlen, akit összeugrasztasz, ki tud-e téged nyomozni: szerintem nem.

2013. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy ez milyen kategóriába illene...

Nem párbeszéd lementéséről van szó, hanem a beszélgetés képének lementéséről van szó... Amúgy az eset már megtörtént, és nem én csináltam meg, hanem egy ismerősöm, aki csak a csajt ismeri... És szeretne összejönni a csajjal, és ezzel akarja kiiktatni a pasit a képből

2013. júl. 12. 22:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak egy dolgot utálok jobban a szánalmas szappanoperáknál: Ha meg is történnek...

Ja, a kérdésre is kéne némi válasz: Törvénysértő, de kb. a kutya se foglalkozik vele. (hadd ne keressem ki, hogy melyik passzust sérti)

G.

2013. júl. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gungasam ***** válasza:
Ez nem internetezés hanem gusztustalan szarkavarás...
2013. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!