Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Gázpisztoly használhatom...

Gázpisztoly használhatom itthon ha durrantani szeretnék azaz a riasztó töltény részére gondolok vagy feljelenthet a szomszéd?

Figyelt kérdés
2017. szept. 8. 16:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ha durrogtatni akarsz menj ki a senkiföldjére valami pusztára és ott játssz vele.


Te sem örülnél neki ha a szomszédod fölösleges zajjal idegesítene.

2018. febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#10

Én szilveszterkor ellőttem 2 tárral, és 1km-ről simán hallották.

2018. szept. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehet hallani vazz, de nem hangosabb mint ezer másik dolog, amiket szintén lehet hallani. Gumilövedékessel szoktam gyakorolni a hátsó kertben úgy, hogy mindenhol telekszomszédok és házak vesznek minket körbe már 20-30 méteren belül. Ha gyakorlok lövök két tárat (12-t) tíz perc alatt viszonylag emberi időben és olyankor amikor úgy képzelem kevesebben vannak otthon és ennyi. Mindez sok éve már, havi rendszerességgel. A lényeg, hogy a való életben ilyenekből nem szokott probléma lenni.


Ez ugyanaz a butaság, minthogy akik fegyvert hordanak, attól félnek folyamatosan akár hónapokig, hogy észre ne vegyék, hogy fegyver van náluk az övön ruha alatt. De aztán rájönnek, hogy senki nem gondolná ezt, ezért abbamarad az aggódás. Ugyanez van az ilyen fajta lövöldözésnél is.

2018. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!