Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Díjbeszedő aktorház követelése...

Eva4 kérdése:

Díjbeszedő aktorház követelése jogos?

Figyelt kérdés
tökehátralék:164.900- késedelmi kamat:472.586-jogi kölségek 46,147-.összesen 683.633.Erre a letiltásra irtam egy kérelmet hogy a kamatokat engedjék el mivel nem volt tudomásom az összegyüjt adóságrol mivel 4 éve nem azon a lakcimen lakok .engedélyezték hogy a kamatok egy részét el engedik.Terjesszem elö mennyi az én általam megfzethetö összeg. esetleg valaki tudna segiteni hogy hova forduljak ? sajnos munkanélküli vagyok és három gyereket egyedül nevelek
2017. szept. 11. 15:41
 1/6 A kérdező kommentje:
A posta nem küldte vissza nekik a felszólitásokat hogy a cimzett elköltözött. A legtávolabbi rokonak feladta
2017. szept. 11. 15:47
 2/6 A kérdező kommentje:
minek szólsz hozzá ha nincs értelmes válaszod te,BUNKÓ
2017. szept. 11. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg jogos a tőke követelés akkor a kamat és egyéb eljárási költségek (vh.jog bejegyzés, fizetési meghagyás, stb.) is jogosak

Be is fogják hajtani.

És bármennyire bunkózód le a 2. válaszolót igaza van!

A címed megváltozását neked kell bejelenteni a szolgáltatóknak.


"A posta nem küldte vissza nekik a felszólitásokat hogy a cimzett elköltözött. A legtávolabbi rokonak feladta"

Ezt meg nem is igazán értem.

2017. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg töröltetni a jogos követelést is, ahogy a neked nem tetsző véleményekkel teszed :) Majd szólj ha sikerült :)
2017. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell megijedned, biztos hogy be fogják tudni hajtani. Ha másként nem, viszik a házat.

Hahahaha

2017. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb ő elmenni dolgozni?Most egy csomó helyre keresnek embert de tényleg...
2017. szept. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!