Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkaköri leírás hiánya, más...

Munkaköri leírás hiánya, más pozíció mint papíron, elvárások? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Teljesen más FEOR számon vagyok bejelentve mint amit csinálok. Papíron utómunkálatokat végző betanított munkás vagyok, gyakorlatilag ügyfélszolgálatos és ezt tudják az ügyfelek, a céges aláírás alatt ez szerepel...

Nem kaptam munkaköri leírást, mindeközben minden beeső dolgot áttolnak hogy oldjam meg, mindenért le vagyok cseszve ha történik valami, mert nekem kellett volna állítólag... A céges telefonon kötelességem elérhetőnek lenni H-P 0-24 bárhol vagyok, szabi és betegszabi alatt, ha nem veszem fel és emiatt mást hívnak fel (aki meg van adva a honlapon) akkor is lecseszés van.


2017. okt. 6. 19:19
 1/1 Molyember ***** válasza:
Itt semmire nem mész jogi úton. Mit vársz, majd a bíróság kötelezi őket valamire, téged meg nem rúgnak ki azonnal? Ugyan. Döntsd el, hogy neked megéri-e ezt csinálni, és ha nem, akkor lépj ki.
2017. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!