Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi történik ha nem fogadom el...

Mi történik ha nem fogadom el a közfoglalkoztatás keretében történő képzést?

Figyelt kérdés

Az írják, hogy: "Közfoglalkoztatás keretében történő képzés indítás ügyében...tájékoztatom hogy... tanfolyam ekkor és ekkor indul.

"Az Önkormányzati Hivatalban nyilatkozat aláírás ügyében megjelenni szíveskedjen...

amennyiben a megjelenési kötelezettségnek nem tesz eleget jogszabályi következményeket vonhat magával."


Mik lehetnek ezek a jogszabályi következmények?



2017. okt. 18. 11:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mi történik, ha nem jelenek meg és nem írok alá semmit.
2017. okt. 18. 11:15
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem leszel kiképezve.
2017. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Törölnek az álláskeresői nyilvántartásból? Vagy mit fognak csinálni?
2017. okt. 18. 11:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Kárpitos képzésről van szó. Én nem akarom ezt a tanfolyamot.
2017. okt. 18. 11:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt fogják csinálni, hogy küldenek más valakit. Nekik az a lényeg hogy a létszám meglegyen, nem az hogy ki megy. Igen törölhetnek együttműködés hiánya miatt, ha nem találnak mást helyetted akkor borsot törtél az orruk alá, tehát törölni is fognak.


Azt még azért jó ha tudod, hogy ott állandó emberhiány van. Annyi ember szinte sosincs amennyit ők szeretnének beiskolázni, vagy közmunkára küldeni.

2017. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Még akkor is ha jelenleg állás kereső vagyok, érettségim van meg két Okj-s bizonyítványom, más szakiránnyal(számítás technikai, számítógépes szakirányok).

Minek nekem ez a kárpitos? Nem is tudom hol lehet ezzel elhelyezkedni? Nem is fizet annyit, amiből meg tudnék élni és amiből egyáltalán fenntarthatnám magam, esetleg kifizethetnék egy albérletet. Miért nem küldenek levelet olyannak akinek csak nyolc általánosa van és nincs semmilyen más végzettsége, ennek a képzésnek 8-általános a feltétele. Ráadásul állítólag 11-hónapos a tanfolyam. Jézusom egy Kárpitos tanfolyam, ennyi idő??? Normálisok?

2017. okt. 18. 12:41
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez egy ilyen hátrányos helyzetű kistérség, csak ehhez hasonló tanfolyamokat indítanak a lakó helyemen.
2017. okt. 18. 12:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Leírtam, nekik mindegy ki megy, csak a létszám legyen meg. Tőlük kérdezd kinek miért mit nem küldenek.
2017. okt. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nem is tudom hol lehet ezzel elhelyezkedni? "



Elhelyezkedni sehol, de ez nem is célja a képzésnek. Az a célja hogy a közmunka programon belül tartsa a létszámot bármi áron.

2017. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapsz egy határozatot, hogy együttműködési kötelezettség megszegése miatt töröltek a nyilvántartásból, és X ideig nem regisztrálhatsz újra. Ha volt valamilyen segély vagy más ellátás folyósítva, aminek a feltétele az együttműködés, azt megszüntethetik.
2017. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!