Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Feljelenthet az ex férjem új...

Feljelenthet az ex férjem új barátnője, ha a nőről csúnya véleménnyel vagyok, és ezt a férjemnek el is mondom?

Figyelt kérdés
Az exemnek küldött SMS-ben többször is csúnya kifejezésekkel illettem a nőt, amiért az ex férjemnek megtiltja hogy a közös gyerekeinkkel legyen. A nővel semmilyen kommunikációs kapcsolat nincs közöttünk.

2017. okt. 18. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Feljelenthet, de szétröhögi magát a rendőrség.
2017. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 árokpart ***** válasza:
Szerelmi háromszöggel nem foglalkozik a rendőrség. Szerencsére annál komlyabb szervezet.
2017. okt. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

“ex férjemnek megtiltja hogy a közös gyerekeinkkel legyen.”

Ha a gyerekeivel akarna kenni, semmilyen barátnő nem tudná neki megtiltani, nem köllenek neku a pulyák, ennI

2017. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is így sejtem... (amikor a nagyértékű biciklimet lopták le, azzal sem foglalkozott a rendőrség).... . De a nő fenyegetőzik, hogy írásos nyoma van annak, hogy csúnya szavakat használtam rá, és feljelent. A bíróság sem foglalkozik vele?? Nem zaklattam, csak az ex férjemnek írtam meg (nem szép kifejezésekkel élve), hogy mit gondolok az új nőjéről.
2017. okt. 18. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
10-ből 11 embert börtönbe lehetne zárni, ha minden egyes lek-rvázást vagy lef4szfejezést börtönnel büntetnének...
2017. okt. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bárkit fel lehet jelenteni bármiért, de az ilyen eseteknél az eljárás bűncselekmény hiánya miatt megszűnik.

Szabad véleménynyilvánítás, ha szerinted ő egy K... Különleges utcasarkon álló hölgyemény, akkor az a véleményed. Amíg nem sérted meg a becsületét ( pl: hamis váddal, miszerint te láttad hogy ő egy különleges hölgy vagy hasonló ), nem okozol neki kárt ( akár szellemi, akár fizikai ), de sokszor még akkor is ha igen, a rendőrség röhög egyet, elindítja az eljárást és hozzá se szagolnak az ügyhöz, egy hónap múlva küldik az értesítést hogy nincs vád.

2017. okt. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, eltűnt embereket,gyerekeket nem találnak... Nem fognak, nem is tudnának vele foglalkozni, naponta ezerszám megy ez az emberek közt.
2017. okt. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!