Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Virág"lopásért" feljelenthet...

Virág"lopásért" feljelenthet egy unatkozó nyanya?

Figyelt kérdés

Hét elején megálltunk kislányommal orgonát szagolni a szomszéd tömbnél, erre egy túloldali erkélyről egy öregasszony ordítani kezdett ránk mindenféle szép szót, hogy ne tépjük le. A babám fel is kelt rá.

Pár napja láttam, hogy eltűnt az összes virág.

Ma találkoztunk a nyanyával, ordítva közölte a kislányomat meglökve, hogy tudja ám, hogy mi voltunk, megy is a rendőrségre.

Gondolom örülni fognak neki, foglalkoznak ilyennel?



2017. ápr. 27. 23:11
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Ráadásul bizonyíték sincs.

Neken 80 ezer forintos biciklim lopták el egy bolt elől, kihívtam a rendőrt. Megláttam egy teherautó platóján ( a teherautó ment, nem tudtam utána menni ) több másik biciklivel együtt, fel is írtam a rendszámát, márkáját. Kijött a rendőr, felvette a jegyzőkönyvet ( később még bementem a rendőrségre a számlával, alváz számmal és képekkel, hogy tényleg enyém volt a bicikli ) és kész. Mondták hogy keresni fogják. Két dolog történt: 1: egy rendszám és márka alapján nem keresték meg a kocsit, ahol feltűnően sok biciklit szállítottaj egyszerre, köztük az enyém, 2 ( és ezen akadtam ki jobban ): számlával bizonyítottam hogy 80 ezer forintos a bicikli, de az értékbecslő a képek alapján csak 20!? ezer forintra értékelte, azaz a lopás nem számított bűncselekménynek és megszűntették a nyomozást.

2017. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az szomorú :(


Ilyen idióta nyanyáknak meg az a napi szórakozásuk, hogy marhaságokért járnak be feljelentgetni másokat, valakinek a munkaideje ezekkel megy el ahelyett, hogy fontos dolgokkal foglalkoznának.

2017. ápr. 27. 23:21
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell ehhez unatkozni se. Bárki más is feljelenthet, persze te nem tudtad hogy a lopás az törvénybe ütközik...
2017. ápr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Ez tuti csak fenyegetődzés volt a részéről...
2017. ápr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Ilyennel nem fognak foglalkozni. Egyébként mond meg a néninek, hogy az orgonának le kell szedni a virágait ahhoz, hogy a következő évben szépen virágozzon, tehát vki megspórolt neki egy kis munkát.
2017. ápr. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Már nem azért,de ha panelházakról van szó,akkor az orgona nem is a nyanyáé,hanem a városgazdálkodásé,innentől végképp nem értem a problémáját.

Amúgy meg jön a ballagási időszak,ilyenkor mindent lecsupaszítanak a városban,ha ezzel komolyan foglalkoznának a rendőrök,akkor 2-3 hétig nem csinálnának semmi mást..

2017. ápr. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Tévedsz, paneloknál is vannak szép kertek, melyeket gondoznak.
2017. ápr. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Feljelenthetni bárki feljelenthez bárkit, bármiért.



Más kérdés miből lesz ügy :) (megnyugtatásul: ebből tuti nem)

2017. ápr. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 árokpart ***** válasza:
Ilyenekkel egyáltalán nem foglalkozik a rendőrség.
2017. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Gyerekbántalmazásért is fel leszek jelentve. XD

Hátrakötve vittem a kicsit, nénike kiabálva rohan utánam, hogy szegény kis lélek meg fog fulladni, azonnal szedjem le mert nyomorék lesz.

Akkor nem szegény kis lélek, amikor folyton felkelti az ordítással?

A lányom is kérdezte, mit jelentenek azok a szavak, amiket mondott... válogatott káromkodások, az biztos...

2017. máj. 3. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!