Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szólásszabadság van. Mindenki...

Szólásszabadság van. Mindenki mindenhol és minden formában szídja mindengyik ország aktuális vezetőjét. A holokauszt tagadása viszont illegális. Nem ellentmondásos ez kicsit?

Figyelt kérdés

2017. okt. 28. 21:29
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

robgros! Én nem hallottam róluk, a legközelebb a Horten fivérek csupaszárny gépei jártak hozzá meg Lippisch kísérleti gépei, de ezek is nagyon messze voltak a csézealjtól, csak deltaszárnyas gépek voltak. Az egyedüli repülő csészealj a kanadai AvroCar volt az 50-es évekből, de ez is inkább csak fél méterre lebegett a föld felett, a németek közel sem jártak ilyesmihez tíz évvel korábban. Lehet, hogy ötleteltek, hogy két sugárhajtóművel hogy lehetne egy lebegő gépet is csinálni, de ha azt nézzük, hogy még a bevethető helikopterig sem jutottak el.

Ettől függetlenül várom ha tudsz valami újat mutatni, de az ilyen Glocke és egyéb már már ezoterikus területre átcsapó meg aldebarani idegenek, akikkel bázist építettek az Antartktiszon című meséket már rég ismerem.

2017. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
26-osnak: Persze Galilei is hihetett abban, hogy mozog a Föld csak nem beszélhetett róla, akkor miben különbözik ez az inkvizíciótól? Egyébként ha jól emlékszem kiemeltem, hogy nyilvánosan nem lehet benne hinni. (Az analógiában nem az számít kinek volt igaza, mindkét fél hitte, hogy igaza van.)
2017. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%
#27 De, majd a bíróság meg fogja neked mondani, amint elítél ezért a kommentért. Egy fajtársad már kellemes bírságot kapott egy hasonló szóért, szóval igen jó esélyed van az elmarasztaló ítéletre. Jövő héten megy is a feljelentés.
2017. okt. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
hulyegyerek egy kisbaba is irhatja a kommentet szerencsetlen..nemtudod bizonyitani. xd omg.szerencsetlen.
2017. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Akkora szólásszabadság van, hogy azt a válaszomat, amiben leírtam egy itt őrjöngő horogkereszttel kitetovált fajelméletes neonáciról, hogy neonáci azt törlik, az ő holokauszttagadós, áldoksit reklámozó válaszait meg nem. szépen vagyunk. Ez lenne nektek nácikáim a libsi véleményterror?

ettől még újra beírom, hogy az itt holokauszttagadó látható nevű hülyegyerek egy közismert tetovált náci, maga írt ki kérdést, hogy baj ha látszik a horogkreszt meg hosszasan érvelget a fehér rassz felsőbbrendűsége mellett más kérdéseknél.

Engem is az igazság érdekel, és másnak is joga van tudni ki is osztja itt a náci süketelést.

2017. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
#34 Az értelmi színvonalból ítélve az is írta. De ezt már nem az én dolgom kideríteni. A kamuzó fajtársadat is elkapták, gondolod hogy majd te megúszod? :)
2017. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

nincs tetovalasom te nagyon okos te. XD

sok sikert bolsi. XD

2017. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Ha a holokauszttagadás a szólásszabadságba tartozna, akkor én azt mondom, hogy bizony, ne legyen teljes szólásszabadság. De szerintem ne tartozzon a szólásszabadságba.
2023. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!