Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Csoportos garázdasággal...

Csoportos garázdasággal vádolnak engem meg egy barátom mert verekedésbe keveredtünk pár cigánnyal, mi lesz ezután?

Figyelt kérdés

A cigányok baját elláttuk, sajnos az egyiket úgy vertük meg hogy én lefogtam a barátom ütötte.A cigány orra eltört.

Ilyen esetben mindenki ugyanazt a büntetést kapja-e, és milyen büntetést lehet kapni ezért? (Mind a kettőnknek ez az első verekedése és ügye)



2017. dec. 4. 17:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7%
Ügyvéd,ügyvéd,ügyvéd,ügyvéd!!!!A C az védett faj, ő rabolhat, gyilkolhat, terrorizálhatja a környezetét, beleköthet mindenkibe, megverhet bárkit (kivéve a másik védett fajt), az csak a gyerekcsíny, kultúrájának része, ha súlyos volt a cselekmény, akkor nem volt beszámítható, vagy értelmileg fogyatékos, stb. Én ennek amit elmondtál a tizedét sem követtem el, öten voltak ellenem, teljesen védelmi helyzetben puszta kézzel kés ellen, úgy hogy nem okoztam súlyos sérülést, csak egy lábhorzsolásról volt látlelet ellenem, két évig voltam gyanúsított garázdaság, rongálás, könnyű testi sértés (ez magánvádas lett) bűnökkel. Végül az ügyészségen megállt a dolog, de nem az ügyész miatt, és hálát adhattam az égnek hogy megúsztam. A c.igókat elő se vették, pedig már kötetnyi bűnlajstromuk volt amint később megtudtam. Gondolom már megvolt a kihallgatás, és mindenre emlékeztél, ez nagy hiba volt, mert semmit se kellett volna mondani, csak miután az ügyvéded kiokított, mert minden szó amit mondtál az egy szeg lesz a börtön ablakainak deszkáján.
2017. dec. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Rasszista indítékunk nem volt. Sőt inkább nekik volt mivel a telefonba úgy invitálták a barátaikat hogy magyarokat kell verni.. A feljelentést pedig hivatalból tették meg.
2017. dec. 4. 18:13
 13/21 anonim ***** válasza:
Ezt is mondjátok el eskü alatt , azok összefognak zavarodni a sok mellédumától hazudozástól meg az egymásra mutogatástól . Eleve nevetséges lenne 15 dzsipszi ellen támadó 2 hazai játékos , de ezt fogják felvázolni meg azt hogy sírtak a halálfélelemtől meg a nagybeteg kisgyerekek is . fegyveretek volt és ők ártatlanok . Semmit ne írjatok alá . A többi lebeszélő negatív kommentek ostobaságok , a sitt is velük van tele és aki nem vonja vissza a feljelentést az cseszik rá . Ezért kell médiavisszhang a tetvek ellen .
2017. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Sőt 2010 körül a belvárosba többen támadtak óbégató dszipszik azzal a felkiálltássall hogy öld meg a magyart . Kaptak is rasszista indítás miatti garázdaság és egyéb miatt a cafkáik is .
2017. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%

Mivel volt "súlyos testi sértés" ezért ahogy tudomására jutott a szervnek a dolog, hivatalból eljárást indítottak.

Azért kell ügyvéd, hogy hogy kihozza a szituból elkerülhetetlen védelmi helyzetben voltatok, nem tudtátok kikerülni a balhét (nem tudtatok elfutni) az életetek veszélyben volt, ezért az orbavágás nem volt aránytalan, különben sem volt szándékos, csak "belefordult" a sértett, aki pedig olyant látott hogy a haverod lefogott valakit és te püfölted, az vagy rosszul látta mi történt, vagy hazudik. Különben is összebeszéltek ellenetek, mert ez is a "kultúrájuk" része, mint a hazudozás. Ha kamera volt akkor pech, ebben az esetben a küzdelem hevében nem emlékszel hogy történtek a dolgok, de biztos nem úgy ahogy "C"-ék állítják. Kérd a telefonok lefoglalását, hívások, üzenetek megvizsgálását, mert ha tényleg toborzást végeztek magyar-verés, szemszögedből magyar-gyilkolás céljából, akkor ez utólag is bizonyíthatja hogy nem volt aránytalan az orrba-verés (micsoda rásszista előítélet).

Még egyszer: ügyvéd, ügyvéd, ügyvéd!!!!

2017. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
29%

"Sőt 2010 körül a belvárosba többen támadtak óbégató dszipszik azzal a felkiálltássall hogy öld meg a magyart . Kaptak is rasszista indítás miatti garázdaság és egyéb miatt a cafkáik is ."

Igen, de ez egyetlen eset, miközben naponta vernek cigány hordák magyarokat rasszista indítékból, és ezt az egy bandát kivéve mindegyik megúszta. Ha egy cigány-magyar balhé a rendőrségre jut, szinte biztos, hogy a magyarok számíthatnak büntetésre.

2017. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
61%
#17 Na, akkor nyilván tudsz is linkelni mondjuk a múlt hétre, minden napra egyet, amikor hordák magyart vertek. Ugye nem csak rasszista indítékból hazudoznál?
2017. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%

#19 Tessék, szemezgess kedvedre:

[link]

2017. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%
A C kategóriás védett fajtól csak azok undorítóbbak, akik vakon védik őket úgy, hogy még egy darabot sem láttak élőben, csupán a TASZ videóiról tájékozódnak...
2017. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 árokpart ***** válasza:
Ne aggódj rasszista indíték a magyar büntetőjogban nincs. Megrovásra, rosszabb esetben felfüggesztett lesz, ha korábban nem volt balhéd.
2017. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!