Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Rendőrök, emberek! Szerintetek...

Rendőrök, emberek! Szerintetek nem szánalmas ez az egész? Kinek van "igaza"?

Figyelt kérdés

Sztori:

Szomszédom egy idegbeteg, gyakran megveri a feleségét.

Na nem agyba-főbe, de egy pofon adag, egy gyomros beszalad.

Az én másodszomszédom, a szomszédom szomszédja meg rendőr.

Lett már neki szólva, de mondta, hogy mivel egy pofonról van szó, az könnyű testi sértés, aminél úgy van, hogy a nőnek kellene feljelentést tennie.

Ezt el is mondta neki, a nőnek, hogy ez alapján lehetne elindulni.

Innentől kezdve meg azt mondja a rendőr szomszéd, hogy ő nem tud mit tenni, mert ha elverik a szomszédom, akkor ők is mennek a levesbe(mert volt már ilyen ügye a rendőr szomszédnak, hogy valakit megvertek).

Mert egyébként meg valahol nincs kimondva, de jó lenne, ha jól megagyalnák.

Persze ezt a műsort senmi nem akarja bevállalni, természetesen én se, szal valahol az n is szánalmas vagyok.

Viszont zavar, hogy ez megy már évek óta.

Elég patt helyzet.

A nő meg azért nem tesz feljelentést, mert a férj megússza majd pénzbírsággal, utána meg ugyan úgy megagyalja.


2017. dec. 28. 08:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

A no tars-, es/ vagy kapcsolat fuggo. Ha annyira a lelkere venne a batalmazast, mar reg lepett volna. Akar kicsi lepest is.

De mivel lathatoan tojik az egeszre, en mar csak ezert se foglalkoznek vele.

2017. dec. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a rendör szomszéd felvilágosította a nöt, hogy neki joga van feljelentést tenni, ezért megtette, ami töle elvárható!

HA a nö nem lép, akkor magára vessen.

Az önbíráskodás meg - elverni a férjet - igen primitív dolog és sok esetben max. annyi "eredménye" lenne, hogy a nöt veri meg jó alaposan - a verök meg adott esetben büntetést kapnak, ha a férj feljelenti öket.

2017. dec. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Na jó, de akkor is röhej, hogy ott a szomszédban a rendőr, aztán ezek meg bent verekednek meg ordibálnak.

Kicsit ilyen "Semmire nem jók a rendőrök"

2017. dec. 28. 08:59
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nőket nem tudom sajnálni és te se tedd kérdező.

A rendőr elmondta, hogy mit tehet és valóban könnyű testi sértést egy ejnye bejnyével meg lehet úszni, hisz gyakorlatilag nagy baj nem történt. Az, hogy egyszer történhet, az egy másik dolog, de olyan dologért nem lehet büntetni, ami még nem történt meg.

Viszont a rendőr nem állhat állandóan senkinek a sarkában, hogy ne történjen baj, a drága feleségnek kellene végre ésszel felfognia, hogy nincs keresni valója egy ilyen ember mellett és igen, lehet feljelentést tenni, végig lehet csinálni az eljárást, de közben meg el kell onnan költözni a fenébe. Ja, hogy ezt nem akarja? Akkor viselje a következményeket. Nem a te dolgod kérdező.

Ha engem verne így a párom, én már nem lennék vele.

2017. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
A saját feleségét mért ne verhetné meg? Csak a másét tilos.
2017. dec. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A jó édes ***** válasza:
25%
S mi van, ha ez az asszonynak a fétise? Egy csomó nő van, aki csak arra vár, hogy a férjura elfenekelje vagy jó keményen megmutassa ki viseli a nadrágot a háznál, hogy aztán egy szenvedélyes szeretkezésbe (vagy akár szado-mazo akcióba) csapjon át a dolog.
2017. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Te valamit NAGYON nem értesz! Attol, hogy rendör semmi joga nincs átmenni és megpofozni a szomszédját!!!
2017. dec. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

A rendőrnek nincs joga csak úgy besétálni valakihez, mert nem tetszik ami ott történik.

Amíg nincs feljelentés...vagy hivatalmól üldözendő bűncselekmény addig csak a sértett (konkrétan az asszony) jogosult lépni.

Egyébként pedig nem ismerheted a "házaséleti szokásikat" Lehet hogy a nő így szereti aszexet.

2017. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező most, hogy jól ki "semmire nem jók a rendőrök"-özted magad, ha bármi történik veled, megvernek, kirabolnak... semmi esetre se hívd ki a rendőröket, hiszen te vagy a májer, te majd elintézed.
2017. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én nem a rendőröket hibáztatom.

Tudom, hogy nem az ő hibájuk.

A rendszert nem értem.

2017. dec. 28. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!