Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is szánalmas...

Szerintetek is szánalmas vagyok, ha minden vágyam egy szerethető, aranyos, kedves lány, akivel szinte egész nap egymáshoz bújva lennénk?

Figyelt kérdés
Folyton erről álmodozom, olyan jó lenne szeretgetni egy lányt, aki viszont szeretgetne, de valahogy személyiségre nem jön be nekem egy lány sem vagy, aki igen annak már párja van vagy én nem tetszem neki, mivel nem vagyok egy álompasi külsőre.
2014. ápr. 24. 00:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
17%
Eléggé.
2014. ápr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Én is ilyen vagyok. Kis szeretethiány
2014. ápr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem gond bro.Èn is igy vagyok ezzel...vagyis egy bizonyos lánnyal.
2014. ápr. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Váljatok férfivá, és akkor lesz olyan lány, akinek az lesz minden vágya, hogy szeretgessen.
2014. ápr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

# 4 Einverstanden.

Egyszerűen riasztó ez a picsogás, amit műveltek.

2014. ápr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

"akivel szinte egész nap egymáshoz bújva lennénk"


Na az ilyen típusú férfiaktól menekül fejvesztve minden normális lány/nő, nekem ne korlátozza senki se a szabadságomat. Bizonyos keretek között persze, de azért ez már túlzás... moss arcot, nézz tükörbe, és ne légy puhapöts.

2014. ápr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Én lány vagyok, és a hosszú távú kapcsolatok híve, meg a szerető családé, de én is menekülnék egy ilyen "picsogó" pasas (bocs inkább kislány) elől. :D Nem férfias amiket írsz, inkább ijesztő. (még akkor is, ha igaz, és te csak őszinte akartál lenni).
2014. ápr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem is taszító. :S Srácok, ébresztő, ne legyetek önmagatok ellensége!
2014. ápr. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

"Váljatok férfivá, és akkor lesz olyan lány, akinek az lesz minden vágya, hogy szeretgessen."


Ha nő vagy: ilyen gondolkodás módú nőt bottal sem piszkálnék


Ha pasi vagy: fejezd be a keménykedést és tanulj alázatot

2014. ápr. 24. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 PearlDiver ***** válasza:

Nem a vágyaidtól leszel sáznalmas, hanem ha nem teszel semmit azért hogy valóra váltsd őket. Így könnyű begyöpösödni, mert sosem tudod meg, egyáltalán reális volt-e az a vágy, vagy át kéne gondolnod a dolgokat.

Szedd össze magad haver!

2014. ápr. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!