Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most jöttem rá, hogy totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jöttem rá, hogy totál szánalmas az egész? Hogy jobb ezt elengedni? 24n

Figyelt kérdés

Tudom, ennyi idősen több eszem lehetne. De, én nem tartozom a pasizós nők közé, így sok tapasztalatom sincsen.


Jó ideje kerülget az egyik barátom, amellett, hogy barátnője van. Sosem adtam alá a lovat, de legbelül mi dig az a kép lebegett előttem, hogy mi ketten egyszer együtt leszünk. Mert tetszem neki nagyon, mert ideális barátnőnek tart, mert ott a szemében a szikra, ahogy rám néz stb.


Már jó ideje tervben van, hogy tisztázzuk a dolgot, beszélgetünk erről, de ahelyett, hogy időt szakítana rá, csak húzza az időt, látszik, hogy kerüli a komolyabb beszélgetést. Most leszögezném, míg barátnője van, én addig semmit tőle nem szerettem volna.


Ahogy ültem és ábrándoztam, eszembe jutott, belém ütött, akár egy villámcsapás, hogy ez így neki qrva kényelmes... Van aki meghallgatja, pl. én, mert a jelenlegi párja gyerekes, a srác pedig próbál férfi lenni. Őt csókolja, vele szeretkezik, a láby számíthat rá, a lánnyal foglalkozik, őt segíti stb., szóval sorolhatnám. Hiába mondta, hogy vele bármikor bármit megbeszélhetek, ha sosincs "kéznél", ha találkozunk is szinte " leráz", mert neki mindig dolga van. Jó, tényleg sokat dolgozik, de igazából azt látom, hogy mindenre van ideje, kivéve rám...


Eddig próbáltam beetetni magam dolgokkal, talán mert más embernek hittem. Mármint tudom azt, hogy megéri a pénzét, de valahogy azt hittem felém nem a rosszabb oldalát mutatja meg. De mostanában ez van. A minap mikor beszéltünk, megint fényezte magát, hogy ő mennyit dolgozik stb. Mire én, nekem is rengeteg feladatom van. Erre bevágja, hogy oké, de az más, a férfi munka az férfi munka, te nő vagy... Kicsit úgy jött le, mintha az én munkám csak lötyögés lenne, miközben nagyon nem.


Nagyon örülök, hogy kezdek kiábrándulni ebből az emberből. Mindig azt mutatja, hogy ő mennyire komoly, érett és én ezt alá is támasztottam, támogattam, dicsértem, erre én kapom a "b@$zdmeg"-ot? Pont én velem kell köcsögnek lenni, aki nézi valamibe, engem kell le$z@rni?


Miért vagyok ennyire naív? Nem azt mondom, hogy bánom a dolgot, mert jó lecke volt. De annyira felfoghatatlan, hogy miért azzal az emberrel kell így viselkedni, aki ő sosem bántotta? Megvédtem, támogattam, erre tessék. Na most persze ő nem ilyen volt, de egy ideje ez van. Lassan 2 hónapja beszélünk kettőnkről, a dolgokról. Úgy értve 2 hónapja van tervbe, de még nem volt rá ideje. Komolyan szánalmas az egész... És az ilyen tartja magát megbízhatónak és háborodig fel teljesen, ha megbízhatatlannak mondom. Hát mi ez, ha nem megbizhatatlanság?


Hogyan szabaduljak meg tőle. Csak köszönjek neki, és én is mindig rázzam le? Nem akarom, hogy lássa haragszom rá vagy ilyenek. Azt akarom, hogy azt lássa, le$z@rom magasról.


Beszéljek neki más fiúról (van egy srác aki tetszik nekem) Dicsérgessem, fényezzem, hogy lássa, nem ő az egyetlen különleges ember ---> mert annak tartja magát elégé..


Jó ötletek, tippek? Tanácsok esetleg?


2015. szept. 27. 11:28
 1/6 Linó03 ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen ne foglalkozz vele. Foglalkozz a másikkal. Ha rád köszön az előbbi, köszönj vissza. Ha kérdez, válaszolj röviden, egyszerűen. Ezzel nem mutatsz haragot, csupán azt, hogy túlléptél rajta, közömbös vagy vele, ami egyenlő a "leszarod-őt" viszonnyal.
2015. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem színészkedni kell,hanem komolyan leszarni.Ő is csak játszik veled,nem érdemel mást.Légy kedves,de közömbös,ennyi.
2015. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már hogy te komolyan veszel egy ilyen férfit!

Egy jó ideje kerülgetitek egymást mint mondod...ha én akarok egy nőt úgy komolyan akkor nem másikkal vagyok , hanem az illetővel. Tudom nehéz kilépni egy kapcsolatból, de ha téged annyira istenít akkor nem értem miért nem lép ki. Vagyis értem, valószínűleg úgy gondolja jó lennél egy menetre néha , ő meg maradhatna szépen a kis nyugis kapcsolatában. 2 hónapja nincs ideje egy beszélgetésre pff ez egy vicc, ne haragudj. Óvakodj az ilyen magukat fényező pasiktól. Ha egy fickó tényleg normális jó lelkű nem kell magát fényezni, mert a nők egy kis ismeretség után már látják mi a helyzet.

Építsd le vele a kommunikációt, köszönj neki és ennyi, mond azt amit ő, most nincs időd beszélgetni.

2015. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak sz@rd le, éppen ahogyan azt akarod is.

Rájöttél, nagyképű meg ostoba meg csak húzza az agyadat. Elegánsan ki kell sasszézni.

Ha van esze vágja mi történt, ha nem, erősködni fog.

2015. szept. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon utál konfrontálódni. Szeretne mindenki szemében jó lenni, de ilyen hozzáállással előbb-utóbb lejön mindenkinek milyen ember is. Azt hiszi erkölcsös, rendes ember,aki mellesleg a legügyesebb a világon. Több ember mondta, hogy nem rendes, de én mindig saját tapasztalat alapján ítélek meg embereket, nem pedig azután, amit Gizi néni meg Jóska bácsi mond. Az elején tényleg normális volt, de aztán ez a sok sunyiság...játszmázás...stb... Mindig mindenre van kifogása, mindig mindent ki tud dumálni, ha rosszul jönne ki valamiből, az csak félrértés lehet, ő nem hibás... Én meg nagyon toleráns voltam, + voltak szép pillanataink, mikor segített, mikor még más volt és ezért elnéztem sok mindent. De mára az egész szánalmas helyzetté vált. Nekem ebben nincs kedvem, se gyomrom részt venni.
2015. szept. 27. 12:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne legyél szánalmas..., mert jelenleg az vagy. Egyszerűen ne foglalkozz vele, ne keresd, ha rád ír rázd le. Ennyi. Felnőtt ember vagy. Mit foglalkozol vele, hogy mit gondol rólad?
2015. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!