Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez miért nem becsületsértés?

Ez miért nem becsületsértés?

Figyelt kérdés

Fel vagyok háborodva!


Valami kis senki, 23 éves, tanárképzőről frissen szabadult csitri kompetencia-felmérést csinált a fiam óvodájában, majd az eredmények "kihirdetésénél" fennhangon kijelentette az egész csoport előtt, hogy csodálkozik, hogy a fiam, a Márkó, nem speciális oviba jár, és hogy próbáljuk meg őt majd gyengébb iskolába íratni, mert ahova járatni akarjuk, ott elit gimnáziumokba képzik a diákokat, és szerinte őt úgyis csak egy szakképzőbe fogják felvenni!


A Márkó csecsemőkorától kifogástalan nevelést kap! Magán bölcsődébe és óvodába járt, amikért egy vagyont adtunk ki, és amúgy az egész kis gyönyörű angyal pofijára kiül az értelem (volt honnan örökölnie: én és a férjem is sokadik generációs értelmiségiek vagyunk, és egyetlen rokonunk sincs diploma nélkül!). 4 évesen már vágta az országok fővárosait, és olyan kis okos megjegyzései vannak, hogy azt egy felnőtt professzor megirigyelhetné!


Tűrhetetlen, hogy egy ilyen - beszédéből ítélve - proli családból jött liba ilyet állítson!


Jogász ismerősöm szerint ezért nem lehet feljelentést tenni, mert (és itt röhögtem el magam kínomban!) semmi szándákos lejárató szándék nem volt a csaj megnyilvánulása mögött!


Miért van ez így? Miért nem teszi lehetővé a magyar jogrendszer, hogy az ilyen kis senkit, aki ilyet mer állítani, elsöpörje az ember? Az USA-ban bezzeg...


Majd amikor az én fiam miniszter lesz, akkor esküszöm felkeresem fel ezt a tyúkot, és teszem fel neki kéjjel a kérdést, amikor ő még mindig csak a nyamvadt tanári fizujából fog kuporogni, hogy "mi a hézag, hapsikám?"



2017. dec. 29. 14:57
1 2 3
 21/28 árokpart ***** válasza:
2%
Rosszul mondta a jogász ismerősöd. Kérdező nyugodtan jelentheted, mert garázdaság szabálysértési alakzata. Azért áll meg a garázdaság, mert benned felháborodást keltett ez elég ok .
2017. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

árokpart!


Közösségellenes és erőszakos magatartás kell ahhoz amit írtál itt ez nem áll fenn!

2017. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

"Azért áll meg a garázdaság, mert benned felháborodást keltett ez elég ok."


Én azon háborodtam fel, hogy ciklonok és szökőárak pusztítják emberek ezreit.

Akkor szerinted jelentsem fel a légköri viszonyokat?

2017. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

" Azért áll meg a garázdaság, mert benned felháborodást keltett ez elég ok ."


Bennem meg az keltett felháborodást, hogy lecsitrízte a felkészült diplomás tanárt.

2017. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
95%
Semmibaj kérdező. Még fiatal, többre viheti mint te. Ha sokat költötök a képzésére kiváló összeszerelő vagy közmunkás lehet belőle. Az első lesz, aki munkát végez a családban.
2017. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
96%

Egy öntelt "sokadik generációs diplomás", aki itt érdeklődik a lehetőségeiről. Hát valóban. Adjon már neki valami proli tanácsot, hogy megveszekedett dühét kiélhesse, mert nem "alázatos szolgája kéremalássan" megszólítással merészeltek róla beszélni.

Van még egy változat. Nem kell neki tanács. Keresett egy helyet, ahol világgá kürtölheti hatalmas sérelmét tehetetlenségében. Legalább itt. Ha már veretes diplomája nem ad neki annyi ötletet, mit tegyen. Éppen ezért a helyzet megvizsgálást fel sem merem vetni. Őfelségének tanácsot? Hogy merészelne bárki is...

2017. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező, olvass már vissza: a fiad eszét megirigyelhetik professzorok? Te amúgy normális vagy? Amúgy meg mire a fiad miniszter lesz, az még kb. 40 év. És akkor már te régen ágybaszaró idióta vénség leszel, reméli itt mindenki. Szép napot.
2017. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Ez a kérdés biztos kamu.

Sok itt a troll gondolom, de trollkodásnak jó volt ;)

2019. okt. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!