Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Baseball ütő az autóban...

Baseball ütő az autóban illegális?

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 15:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Az egy sporteszköz, nem KKV tárgy. De ha ütsz vele, akkor egészen biztosnak kell abban lenned, hogy jogos védelmi helyzetben vagy,
2018. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk én inkább a hurling ütő mellett döntenék.
2018. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Sporteszköz. Egy konyhakéssel is lehet kenyeret szelni és embert ölni. Nem az eszköz a hibás, bár van kivétel, pl. boxer, na azt nem tudod kidumálni.
2018. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerezz be paprikasprét , abba nem hal bele senki és kutyák ellen is az ami hatásos .
2018. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Miért nem nyomatékkulcs? Annak legalább haszna is van ha úgy alakul. Én azt tartok az autóban. Meg paprika spray is van.

35N

2018. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Az az igazság, hogy nem ér semmit a baseball ütő. Ha valaki erősebb vagy jobban verekszik nálad, akkor simán elveszi tőled és két pofon helyett eltöri vele pár csontodat.

Gázpisztolyt vegyél (engedélyeztetni is kell, hogy viselhesd, de az csak formaság)!

2018. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nyomatékkulcs van a kocsiban meg egy kb 40centis 6/4"-es acél cső mindig ki tudtam magyarázni , a nyomaték kulcs ha defekt van akkor le kell huzni a megfelelő nyomatékre a kereket csere után , a vas cső meg a kerék kulcs meghosszabításához mivel le is kell tudni szedni a kereket . Egy rendőr volt aki meg kérdezte , hogy azért azt a vas csőt akkor a csomagtartoban kellene ám tartani nem be szurva a háso üléshez kéz közelben .

Bseball ütőt hát azt ki lehet magyarázni , de a nyomaték kulcsot könyebb és hihetőbben ki lehet magyarazni .

2018. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Vipera sem rossz,krikett ütő :D
2018. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Baseball ütő az autóban illegális?"

Legalább annyira, mint az akkumulátor kábel és a vezérműlánc.

2018. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Vipera? Valóban nem rossz. Lesittelik szépen, már azért is, ha ott van. Ha használja, akkor a jogos védelem sem nagyon fog megállni.
2018. jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!