Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha hamis profilról irogattam...

Ha hamis profilról irogattam valakinek és ő feljelentést tett akkor menjek be a rendőrségre feladni magam, hogy én voltam?

Figyelt kérdés
2018. febr. 13. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
A hamis profil az nem szamit buncselekmenynek.
2018. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De ha letiltott es utana uj profilt csinaltal es azon is irtal neki es kerte hogy ne irj tobbet, akkor elkepzelheto hogy feljelentett.
2018. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mindenképp. Mielőtt kiszáll hozzátok a TEK valamelyik éjszaka emiatt.
2018. febr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ attól, hogy milyen ügyben tett feljelentést. Ahogy előttem is írták, maga az írogatás nem büntetendő, ugyanakkor a zaklatás már mondjuk az. Ha úgy érzed hogy a feljelentés tárgya jogos veled szemben, bizonyítható is, és biztosan rád akadnak, érdemes lehet elébe menni a dolgoknak. Az együttműködést enyhítő körülménynek veszik általában.
2018. febr. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is. Nem tudom hogy csinálta a rendőrség, de nagyon megrángatták a gyereket, aki írogatott. Zaklatasnak minősítették, mert visszatérő módon folyamatosan csinálta stb. Kb három üzenetet kaptunk összesen két hónap alatt. Ott büncselekménynek minősítették az ügyet és itélethozatal is történt. Felfüggesztettet kapott, aztán végül leültették, mert valami mást is csinált a felfüggesztés alatt. (Nem velünk)
2018. febr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Mármint Facebookon?

Egyáltalán mi volt amivel feljelentett?

Nem lehet hogy csak fenyegetett vele?

2018. febr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem. csináltam pár profilt és leiírtam h mennyire dagadt és senkinek nem fog kelleni. és ez miatt feljelentett.
2018. febr. 13. 23:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja csak ennyi. Jó esetben felfüggesztett...de legalább megtanulsz viselkedni.
2018. febr. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy dagadt, de annyi kárpótlást kap tőled, hogy egy évre te fogod fizetni a prostik költségét.
2018. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg kapsz egy emberes pénzbüntetést + még neki is fizethetsz, ideje komolyabban venni a zrikálásokat :)
2018. febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!