Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Amikor érdekből barátkozott...

Amikor érdekből barátkozott valaki és megmondja neki az akit kihasznált, és kiakad, hogy ő nem tett ilyet, hazudik, vagy tényleg beképzeli magának?

Figyelt kérdés

Két ember össze veszik, az egyik tényleg kihasználta a másikat, pénzzel akarmivel, segítséggel, szívességgel.

És mikor veszekedés lesz aki kihasználó volt az teljesen előadja h ogy még ő segített a barátjának, és ilyennel gyanúsítja!


Most ezek hazudnak, vagy tényleg képesek beképzelni maguknak?

Mert olyan hitelesen adják elő, még az ember mmegsajnalja!



2014. márc. 29. 05:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdező, amit leírtál, azt én is nehezen tudom elfogadni, viszont egy valamit megmutatott nekem a sors: az ilyen emberek nem jutnak olyan messze az életben, mint a full beismerő és tiszta lelkű emberek.

Rengetegszer tettem fel magamban azt a kérdést, hogy miért viselkednek sokan így. Abban viszont 100% biztos lehetsz, hogy megjátssza teljesen az illető ilyenkor magát, sajnos ez az önvédelemnek az egyik formája. 50%-uk amúgy van amikor el is hiszi a saját hazugságát, de így csak saját magát rántja lefelé egyre jobban az életben és az emberek szemében is.

2014. márc. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, aki kihasználó volt az nem beképzeli magának ,hogy segített hanem =>segített is mert:


Amikor segítünk valakinek(kihasznált ember)akkor az jó érzés.

Vagyis a kihasználó valóban segített (is)mert így a kihasznált hasznosnak érezhette magát.(és adni jobb mint kapni/nem bokszolótól idéztem:) /

Mindíg minkettő segít egymáson,még ha a kihasználó figyelmetlenebb és önzőbb is.

2014. márc. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!