Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Most mi tévő legyek? Fel...

Most mi tévő legyek? Fel fognak jelenteni?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán felhívtak egy számról. Úgy kezdődött az egész, hogy azt állította, hogy ő az én szomszédom, de nem szívesen említené meg a nevét.

Az ügyben keresett, hogy a kutyám nagyon hangosan ugat és ő már napok óta nem képes aludni.

Én ekkor mondtam neki, hogy az én kutyám biztosan nem ugat. Elmondtam neki, hogy azt nekem is hallanom kellene.

Ekkor mondta, hogy a gyerekei sem tudnak aludni, mert hajnali 3 körül mindig elkezd hangosan ugatni....Nem győztem neki elmagyarázni, hogy nem ugat a kutyám.

Majd ezután azt mondja, hogy aláírásokat gyűjtöttek az utcában élő emberektől. Állítása szerint az egész utca megerősítette, hogy hangosan ugat a kutyám. Ezt ő befogja dobni a postaládámba. Ekkor kinyomtam a telefont.



Szerintetek mit tegyek? Számíthatok arra, hogy feljelentést tesz?


2018. febr. 22. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megteheti, persze, birtokvédelmet kér. Kijönnek, megnézik a tartási körülményeket, ha megfelelőek akkor onnantól harc.
2018. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Vagy az emberek összefognak és jol megruháznak mert nem tudnak a kutyád miatt aludni. Azért ha sokan igy hallották akkor valoszinü az igazuk!!!
2018. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te nem ébredsz fel rá, más még lehet, hogy ezt teszi. (Én is jó alvó vagyok, nem ébrednéj fel ilyenre.) Talán kopogtass be szomszédokhoz, hogy ők mit mondanak. Még az is lehet, hogy más kutyája ugat a környéken...
2018. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Úristen :D ez egy fake alkalmazás Joke Phone a neve xd valaki beütötte a számod hogy megszivasson valamelyik haverod. Ez egy gépi hang felvannak véve. Több ilyen van pl fű szag jön ki a házadból meg ilyenek. 0660-as számról hívnak. Nyugi :D
2018. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 Pont ugyanezt akartam mondani :DDD

Egy ismerőssel is eljátszottuk, annyira felhúzta magát hogy üvöltözött csak a telefonba 😂😂


[link]


Kérdező, ha nem nyomod ki a telefont, akkor s nő is elkezd ugatni:D

2018. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valamelyik ismerősöd átvert, ez egy program
2018. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De ez mi?

Ez, hogy működik?

Hogyan szívatnak meg vele?

Vissza sem tudom hívni

2018. febr. 22. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!