Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi lehet igaz abból, hogy...

Mi lehet igaz abból, hogy eltörlik a nők 40 év utáni nyugdíjba menetelének a lehetőségét?

Figyelt kérdés
Érintheti-e az eltörlés azt a nőt, aki 36 év munkaviszonnyal várja, hogy (4 év múlva) nyugdíjba mehessen?
2018. márc. 15. 11:51
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ha eltörik, akkor természetesen érinteni fogja.
2018. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ilyen rendelkezések nem szoktak néhány éven belül hatályba lépni - szerintem a 4 év még azon a bizonyos mértéken belül kell, hogy legyen - egyébként is, lehet, hogy csak politikai riogatás az egész...

Én pl. rendszeresen nézem a tv -t (hírműsorok), és semmi ilyet nem hallottam

2018. márc. 15. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Munkaerőhiány van. Minek nyugdíjba menni, amikor lehet dolgozni is?
2018. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!! - de az ellendrukkerek mellett írhatna olyan is, aki tud konkrétumot...
2018. márc. 15. 20:50
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Senki nem fog konkrétumot mondani, hiszen még törvényjavaslat sincs ezzel kapcsolatban. De biztos, hogy nem lesz 4 éves átfutása, ha megszüntetik. Semmi nem indokolná.
2018. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!! - bár szerintem nem lenne fair eltolni a nyugdíjbamenés esélyét 4 évvel a lehetőség előtt (én legalábbis nem tenném - és emlékeim szerint az ilyen "kellemetlen" változásokat nem szokták ilyen gyorsan hatályba léptetni...
2018. márc. 18. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!