Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hamarossan meg fognak szüni...

Hamarossan meg fognak szüni az online filmes oldalak, videómegosztó oldalak, fájlmegosztó oldalak, forúm oldalak, nCore többi torrent oldalak is?

Figyelt kérdés

Sokat olvasom itt gyakorin, hogy hamarossan végük lesz és vége az ingyen letöltésekenek és film nézésnek ingyen.


Szerintetek ez igaz lesz?


Ha igaz lesz, akkor újra tévéből vesszem fel a filmeket VHS felvevővel DVD felvevővel, zenéket meg hifiverl a rádioból.



2018. márc. 16. 13:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

"Szerinted nem kell féljek soha hogy a nagy online filmes oldalak vagy torrent oldalak megünnének?"


Ezek 99%-a nem a nagyok közé tartozik, pláne, hogy a majomparádé acc listája kiszivárgott.

2018. márc. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

"Majomparádé acc listája kiszivárgott."


Ezt hogy érted hogy ki szivárgott?

A hatoság figyeli?


Akkor csak az nCore-ban bizhatók hosszutávon?

2018. márc. 17. 13:42
 23/35 A kérdező kommentje:
Vagy van más nCore mellett torrent oldal amelyikkel lehet tervezni hosszútávra?
2018. márc. 17. 14:49
 24/35 anonim ***** válasza:

A torrentoldalakkal évek óta hadakoznak feleslegesen, minden évszakban felröppen pár hír hogy ilyen és olyan oldalakra csaptak le, de ezek fele kamu a másik fele meg nincs hatással a torrentes világra.

A Piratebay volt olyan hónap hogy 4-szer váltott "elérhetőséget" de még mindig üzemel.

Ezeket sose tudták és sose fogják tudni megszüntetni vagy olyan erőforrást igényelne, hogy nem éri meg.

Lekövetni se fognak, egy részét nem is lehet.

Sőt én az évek alatt egyre több erre "szakosodó" oldalt láttam.

A videómegosztókba ennyire nem látok bele, de azokat se fogják csettintésre megszüntetni valószínűleg, én az évek alatt nem tapasztaltam, hogy nehezebb lenne bármilyen film elérése, ha meg egy oldalt letiltanak, úgyis jön másik.

A pénz nagy úr, tehát mindig harcolni fognak ezek ellen, de szerintem ne aggódj emiatt.

Ha meg még mindig kételkednél, felhívnám a figyelted a "youtube-mp3^.org" esetére. Volt bármi érdemleges hatása, hogy megszüntették? Hát nem.

Zene és film között pedig pénzügyben kevés a különbség cégtől függetlenül.

2018. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Az ismerőseim nagy része nem ért az online filmes oldalakhoz, így torrentről szedi le a filmet/sorozatot.

Én online szoktam nézni, de linket nem másolok be mert egy köteg ilyen oldal van és egy-egy film megjelenéstől függően szinte bárhol és bárhogy elérhető.

Ennek amúgy nincs jelentősége, mert 2018-ban egy film már szinte bárhogy elérhető, úgy és onnan nézed, ahonnan akarod és van egy olyan érzésem, hogy ezeket nemsokára globalizálni fogják ráadásul.

2018. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

"hogy ezeket nemsokára globalizálni fogják ráadásul."


Ezt hogy érted?


Popcorn time-on az a gond hogy nem mindig jeleniti meg a feliratokat jól, meg idő után nem indul el a program. Online filmes oldalak meg mindig felugrálnak a reklám vírusok és bányászik a gépekkel, és néha vírusos lesz a gép is. Zárt torrentnél sose volt gondom.

2018. márc. 17. 22:13
 27/35 anonim ***** válasza:
csak eredeti szinkronnal nézek filmet, csak úgy lehet maximális az élvezet, és ha az nem angol, akkor felirattal történik, így az én esetemben a piratebay működik a legjobban. Ha sorozatokról van szó akkor pedig online nézek a hdeuropix-en angol sorozatokat angol felirattal.
2018. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

A globalizációt a torrentre értettem.

Ahelyett hogy fölöslegesen próbálnák felszámolni, engedélyeztethetetnék világszinten, megkockáztatom, hogy bevételt is tudnának generálni vele.

Online filmes oldalaknál megfelelő gyakorlattal ki tudod szűrni elsőre a hirdetéseket. Ha nem kattintasz bele minden $zarba amit feldob elsőre, egyszerű a használata.

Az oldalak nem lehetnek vírusosak, ha valamit kidob és te letöltöd és az vírusos, az azt bizonyítja hogy helytelenül használod.

A sok reklam tényleg zavaró(némelyiket az Adblock képes kiszűrni), de mivel tudhatod te is hogy ez az ára annak hogy ingyenes, szerintem még így is bőven megéri.

2018. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Az előttem szólót kiegészítve: és a kriptovalutát bányászó scriptek ellen chromehoz van bővítmény, használandó.
2018. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Firefoxhoz is van ilyen bövitmény?
2018. márc. 17. 22:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!