Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Meg tudná nekem mondani egy...

Meg tudná nekem mondani egy okos ember, hogy mit jelent az hogy 2018-tól felmenő rendszerben vezetik be azt hogy három évben csak egy év közfoglalkoztatást lehet végezni?

Figyelt kérdés
Mármint ugye vannak akik már évek óta jelenleg is bent vannak a rendszerben, akkor őket elbocsájtják június 1-től? Vagy letudhatnak még egy évet és csak 2019 júniusában?

2018. ápr. 16. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Hát ecsém én rohattokos ember vagyok, hét évig jártam gimnázijomba, de ezt még énse tom megmondani. Pedig nálam okosabb mán nincs.
2018. ápr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oly mindegy, ezt is ki lehet játszani, az egy dolog, hogy 3 éven belül 12 hónapot lehetsz közfogis, de ott a másik fele, miszerint, ha 3x nem sikerül kiközvetíteni rendes állásba a munkaügyinek, akkor viszont lehetsz közfogis, amit megoldanak gyorsan a munkaügyiben, hogy nehogy kiess a munkából.
2018. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pedig reménykedtem benne hogy ez majd rákényszeríti a munkáltatót hogy állományba vegyen...Úgy látszik erre akkor hiába várok váltanom kell...
2018. ápr. 16. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!