Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Félek tőle, feljelenthetem?

Félek tőle, feljelenthetem?

Figyelt kérdés

A családom óva intett egy sráctól aki udvarolt. Internetről ismer. Én viszont nem hallgattam rájuk és alkalmanként beszélgettem vele. Butaság volt tudom. Nem akarok vele lenni, mert már én is látom hogy nem normális. Azonban hívogat,ordít a telefonba meg fenyeget hogy lejön, ide a családomhoz,olcsó nőzik (tudjátok a szót), megfenyegetett bemegy a munkahelyemre a barátaimat megkeresi és kiszedi ki a pasim. (Aki nincs)

Mit tegyek?


2018. máj. 9. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szájkaratés hülyegyerek. Tilts le a számát és minden elérhetőségedet. Feljelentheted, de mivel semmi nem történt semmit nem fognak tenni.
2018. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,feljelentheted.Minek veszed fel neki a telefont? Tiltsd le minden honnan, a hívásait blokkold. Én mondjuk körberöhögném.
2018. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Feljelented zaklatásért. Igen, ez már annak minősül. Egyik csaj ismerősöm járt hasonlóan, neki is ilyeneket csinált a pali, neki is ez segített. Kiadnak egy távoltartási végzést, megszegi, tovább zaklat akkor fogják és beviszik rövidebb időre a börtönbe (nem fogda, börtön), ott meg megtanulja, hogy nem kemény gyerek.
2018. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiszedi a pasit, ami nincs? Honnan szedi ki?
2018. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!