Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mi értelme van bizonyos...

Mi értelme van bizonyos házakat a google maps-en kihomályosítani?

Figyelt kérdés

Elvileg szem.jogot nem sért a házak/kertek utcai fotója , mivel különben az utcafelvételekt nem is engedték volna, viszont értelme meg úgy lenne ha csak a nagyon szükséges dolgokat kéne kitakarni (pl. arcok).


Vajon egy komplett ház kitakarásának hátterében mi lehet?

Tán valami titkolni/rejtegetni való van ott? (Aki be akar törni az így be is fog...)


Mi lehet az oka?



2018. máj. 19. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
talán rinyált a tulajdonos
2018. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem hinném, hogy ekkora adatmennyiségnél kézzel csinálnák, a rendszámtáblákat is automatikusan takarják. Inkább hiba lehet.
2018. máj. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom.

De ha tudnám az eljárás módját, én is kitakartatnám a házamat, mivel 2011-ben, amikor a felvétel készült még az előző tulajé volt és a képen egy disznóól.

Azóta általunk fel lett újítva, tatarozva és teljesen más az előkert is.

Nekem kellemetlen, ha valaki rákeres és azt az állapotot nekünk tulajdonítja.

2018. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Folyamatosan frissítik az egészet, most is pont jár a google autó Magyarországon. A kitakarást a tulajok kérhetik, de én sem értem mi értelmét látják, hisz bárki arra fordulhat és megnézheti amit akar, szvsz kifejezetten az ellenkezőjét érik el mint amit akarnak, vonzza a rossz szándékúakat az ilyen takargatás.
2018. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Mindenkinek jogában áll kérni, hogy homályosítsák ki a tulajdonát képező ingatlant, autót. Ez visszavonhatatlan, ha egyszer megteszik, az már úgy marad.

"Elhomályosítási irányelvek: Az arcok és a rendszámtáblák elhomályosítására a jelenleg létező legmodernebb technológiát fejlesztettük ki, és a Google Utcakép összes fotóján alkalmazzuk. A technológia elhomályosítja az összes felismerhető arcot és rendszámot a Google által készített képeken. Ha olyan arcot vagy rendszámtáblát talál, amely további homályosítást igényel, vagy azt szeretné, hogy az egész házát vagy autóját elhomályosítsuk, küldjön be kérelmet a Hibabejelentés eszköz segítségével. Vegye figyelembe azonban, hogy ha a Google elhomályosít egy képet, annak hatása visszavonhatatlan. Ha kérelmet nyújt be személyes lakhelyének a Google Utcakép képein történő elhomályosítására vonatkozóan, az ingatlanról készült minden korábbi és jövőbeli képet elhomályosítunk. A harmadik felektől származó hozzájárulásként közzétett fotókon vagy videókon nem alkalmazunk homályosítást, ezek a tartalmak ugyanis nem állnak a Google tulajdonában. Ha harmadik felektől származó hozzájárulásban olyan képet talál, amelyen Ön beazonosítható, és el szeretné távolíttatni a képet, akkor használja a képhez tartozó hibabejelentési szolgáltatást."


[link]


Szerintem sokkal többen élnének ezzel, ha egyáltalán tudnának róla.

2018. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Mi értelme?

Ha a nyomorult kukkoló google a te nappalidat is kirakná ország-világ szeme láttára nem kérdeznél hülyeségeket.

A hátsó kerítésünk utcája zsákutca. Még oda is bepofátlankodtak!

Természetesen télen jöttek, semmi lomb a fákon, a kamerát meg olyan magasra rakjak, hogy túlér a kerítésen.

A nappalinkban a zsákutcára néző fal tiszta üveg, a téli nap totál besütött.

Minden látszott! Minden!

Az egész nappalink.

Úgy hogy korábban már lopták az udvarunkról, pincénkből is.

Megjegyzem a kerítésünkön nem lathat be senki, csak az a rohadt kamera az autójuk tetejéről.

Még jó, hogy kitakartattam a házunkat ezek után!

Kukkoló férgek, nézegessék meg tegyék közkinccsé az anyjuk śeggét.

Férgek!

2018. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
53%

Jaj.


:DDDDDDDDD

2018. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

Igen, én is így röhögnék más kiakadásan, ha nem kerültem volna ilyen szituba.

Nem értem, hogyan merészelik ezt megtenni.

Persze vannak utcák, lakóparkok amiket sorompóval zárnak, oda vajon miért nem mennek/kéredzkednek be?

2018. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%
Ez a reptoidok álcázó technológiája. Még a Google sem képes áthatolni rajta!
2018. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

#5

Miért visszavonhatatlan?

2018. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!