Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy működik a gyerektartás...

Hogy működik a gyerektartás ha a férfinek több gyereke van?

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam egy elég extrém történetet.Egy férfi nagy nőcsábász volt és párhuzamosan több nőt is behülyített.Kb 9-11 gyereke született.

A történet nem tudom igaz de ilyenkor mit tehet egy nő? Mert azt hiszem max a férfi fizetése 40% át vonhatják le.Viszont ha van 10 különböző anyától gyereke akkor az már csak gyerekenként 4 %?Mert az nem valami sok.


2018. jún. 1. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Azt teheti, hogy ha a gyerektartásból tervezi a megélhetést, akkor nem egy ilyen palival áll le, mert az nem lesz elég a megélhetésére.
2018. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
50%-át maximum... és pontosan, ezt a jogosult gyerekek közt egyenlően kell elosztani. Nézd, ha egy nő mondjuk nagyon kiszúrna velem gyerekvállalás kapcsán, éa bosszúra szomjaznék, feladnék egy újsághirdetést, és aláírnám 10-20 jelentkezőnek a teljes hatályú apaságit... és ennyike, nézhetne az ex kedves a tartásdíj meg az örökség kötelesrésze után nagy ábrándos szemekkel...
2018. jún. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

2: Szóval ha nem akarnál 20%-ot egy helyre juttatni, inkább szétosztanál 50%-ot idegenek közt.

Nagyon nagylelkű!:)

Csak azt felejted el, hogy nem a feleségnek, hanem a gyerekednek járnak ezek, és így nem azzal "szúrsz ki", akivel akarsz.

2018. jún. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
"2: Szóval ha nem akarnál 20%-ot egy helyre juttatni, inkább szétosztanál 50%-ot idegenek közt." - ha az ember tényleg nagyon zabos, még ez is simán megéri, jóval kisebb veszteség mint egy infarktus vagy egy gyomorfekély a tehetetlen dühtől:)
2018. jún. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Hányinger vagy 66%. És ez van felpontozva, aki elhagyja a gyerekét. Aztán megy a csodálkozás, hogy jajj milyenek ezek a mai fiatalok.
2018. jún. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

Jajj, az "o tempora, o mores" a már 2000 éve is avas duma...

A kérdésre visszatérve:

"A történet nem tudom igaz de ilyenkor mit tehet egy nő? "- elmegy dolgozni. Keres jobban fizető állást. Keres egy nálánál ostobább balekot és lehúzza. stb.

2018. jún. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Én csak azt nem értem, hogy aki ennyire gyűlöli a nőket, meg a gyerekeket, mint 66%, az minek csinál gyereket egy nőnek? De most komolyan... Mi hasznod van belőle, hogy tönkreteszel minimum két embert?
2018. jún. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

1, Nem én vagyok a kérdés témája, ha valaki velem akar foglalkozni, talán célszerűbb privátban - vagy kiírni egy kérdést rólam:)))

2, Nem értem a kérdésedet, gyanítom azért, mert nem igazán értelmes.

2018. jún. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Megérdemli a sorsát aki úgy csináltatja fel magát, minden mindegy alapon , hogy nem szét és ő lesz a 10. anyuka.

Nem ártana a nőknek sem néha gondolkozni, mert itt annak kellene.

Azt a férfit éppen nem érdekli már hogy 1 gyerek vagy 10 után vonják a 40%-ot.

Nem csak a férfi tesz tönkre két életet, hanem pont az olyan nő is aki nem tud előre gondolkozni.

Szóval az ilyen férfi is meg a nő is egy senki , aki gondolkozás nélkül csinál gyereket.

2018. jún. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
50% az es valoban az osszes gyermek utan azonos aranyban fizetendo.
2018. jún. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!