Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi köze van a volt feleségemne...

Mi köze van a volt feleségemnek ahhoz hogy melyik országban dolgozom?

Figyelt kérdés

Van egy gyerekünk és rendszeresen fizetem a gyerektartást. Miért érdekli a volt feleségemet hogy hol és mennyit keresek?

A szüleimet és a barátaimat zaklatja már. A nyakukra jár. Nem fogok több gyerektartást fizetni(igy is többet fizetek, mint amennyit meghatároztak). Mit tehetek? Hogy állíthatom le? Ki tudja valahogy deríteni hol élek?

Segítsetek, köszönöm.

28/F



2018. ápr. 11. 00:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
67%
A gyerekedet talán érdekli, hogy hol van apa, és ezért, nem? Vagy úgy gondolod, hogy a fiadnak/lányodnak elég pénzt odalökni?
2018. ápr. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%
Hat nem tudom, nekem mondjuk evidens lenne, hogy tudatom az exemmel, aki a gyereket neveli, hogy hol élek...
2018. ápr. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos ahol gyerek is van,ott azèrt más a dörgés. Legalább a gyerek miatt tudhatná. Anyagilag meg ha meg van határozva mennyi az annyi-miért fizetsz többet?
2018. ápr. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
88%
Ha elmondod neki szerinted utannad megy vagy mi??? Pl Londnban vagy( ami valljuk be nem, kicsi) kimegy es megkeres??? Szerinted nem ciki ha valaki kerdi tole hol a gyerek apja azt mondja nem tudom... szep... miert nem akarod elmondani neki???
2018. ápr. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%

Küldöm a pénzt. Oszt abból a gyerek rengeteg apai szeretetet kap.

A kérdésre válaszolva szerintem is tudhatná, mivel van egy közös gyereketek és ha történik valami akkor annyit mond hogy nem tudja hol az apa, keressék meg?

2018. ápr. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
56%

1. Hivatalosan semmi köze sincs ahhoz, hogy hol élsz.


2. Elvileg a gyerekek miatt esetleg jogos lenne - habár nem ismerjük a körülményeket.


3. A gyerektartás szempontjából lényegtelen, hogy hol élsz, mert a Magyarországon azonos munkakörben dolgozók átlagkeresetét veszik figyelembe.


4. Azt azonban nem értem, miért ennyire probléma számodra, ha netán tudja, hogy melyik országban laksz jelenleg. (Ennek csak akkor lenne jelentösége, ha valami komolyabb jogi probléma van - pl évekig nem fizetett gyerektartás - de ilyen esetben a hivatalos szervek keresnek meg)


5. Én a rokonság helyében közölném vele, hogy ez jogi suempontból zaklatás és ezért fel lehet jelenteni, amböl neki lenne komolyabb gondja.

2018. ápr. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%
Az exednek semmi, a gyerekednek szerintem már van...csodás lehet úgy felnőni, hogy azt sem tudod melyik országban él az apád. Arról nem is beszélve, hogy az exed gyakorlatilag a te feladataidat veszi át azzal, hogy egyedül neveli a gyereked...
2018. ápr. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%
Normális szülők esetében evidens lenne egy telefonszám is. Nem bájcsevegés, meg csesztetés, hanem a gyerek miatt. Nem is tud értesíteni, ha valami (jó, rossz) történik vele. A gyerek életében abszolút nem udsz résztvenni. Akármilyen az anyja, az nem mentség arra, hogy a gyerekedet kizárod az életedből. Nem vagy jobb apa, ha több pénzt utalsz, a gyerek elől nem kellene elbújni.
2018. ápr. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
86%

#6 Én aztán utálom az anyahiénákat meg lehúzós hülyenőket, de minden racionális indokot tudsz, amikor a gyerek szempontjából NEM jogos, hogy tudja, merre él az apja? Ha az anya normális, akkor azért, ha nem normális, akkor pláne...


Az a gyerek 99%, hogy még pici, a kérdező 28 éves.

2018. ápr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%
*milyen
2018. ápr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!