Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogy zajlik egy gyermekelhelye...

Hogy zajlik egy gyermekelhelyezési per?

Figyelt kérdés
Pszichológiai vizsgálat minden esetben van? Gyámügy? Mit vizsgálnak ilyenkor pontosan? Azt tudom, hogy a legjobb körülményeket nézik a gyermeknek.

2018. jún. 5. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, nincs minden esetben.

Alapból meghalhatják a két felet, ha egyetertes van, akkor el is helyezik rögtön a gyereket. Ha nincs egyetértés, akkor környezettanulmány, kereseti igazolások, pedagógiai szakvélemény, ha a gyerek valamilyen nevelési vagy oktatási intézménybe jár. Ha a szakvélemény nem egyértelmű, vagy az egyik felet a másik olyannal vádolja, ami a gyerekre karos lehet, akkor jön a pszichológiai szakvélemény. Gyámügy nem kerül a képbe, hacsak nem volt a gyermekeelhelyezse előtt is valami probléma. Igazándiból minden teljesen mindegy, tobbynire így is úgy is az anyához kerül a gyerek

2018. jún. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kornyezettanulmany, pszichologiai tesztek. Vegul a gyereket hallgattak meg szerencsere.
2018. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálunk is ment a kakaskodás..de apuka végülis lemondott a gyerekről. ha nem kérek gyerektartast..
2018. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! apuka vagyok, nem célom elvenni a gyermekem az anyjától, ha a szakértők úgy ítélik meg, hogy ott van jobb helyen a gyerekem, elfogadom. de én jelenleg nem úgy érzem.
2018. jún. 5. 13:15
 5/7 anonim ***** válasza:
üdv a klubban kedves kérdező. Hasonló cipőben járok.
2018. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi lett azóta veled utolsó?

én is apa vagyok és most kerültem hasonló szituba.

2020. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyis apuka totálisan nyert. A filmekben harcolnak az apák végletekig a gyerekért. No szeretik azt nem vitatom de elég nekik ha olykor láthatják hisz hogy kezdenének új életet más nővel ha éketvitekszerűen él vele egy gyerek előző házasságból? Plusz pénzt se kell perkálni
2021. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!