Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Munkanélküli alatt kiközvetíth...

Munkanélküli alatt kiközvetíthetnek dolgozni?

Figyelt kérdés
Kb egy hete vagyok munkanélküli amit 90 napra kaptam meg. Ez a 90 nap alatt kiközvetíthetnek dolgozni? És köteles vagyok elválalni?

2018. jún. 19. 20:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Csorrók. Mi van csórók?

Dániába 3 évig jár a munkanélküli és a fizetés 90%-a.

Hajrá, hajrá. Csapassátok 200 nettóért, meg kiraknak utcát söpreni, ha munkanélküli leszel, ha meg nem vállalod el, akkor fél évig nem működnek együtt veled.


Annyi korrupciós ügy volt, h azoknak a pénzeknek a 10%-ból, az összes közmunkásnak évekig lehetne fieztni havonta 150ezerFt-ot és nem kéne semmit csinálniuk.


Láblógatás? Milyen jó ez, uszoda, kis nyugi, sétálgatás, akkor kellni amikor akarsz. Én 28 éve így tolom.


Lehet felháborodni, meg hörögni, meg az Isten tudja, amit szoktatok.

2018. jún. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
10-es: a közmunkásoknak a munkanélküli szokott küldözgetni közvetítőlapokat rendes állásra, az más kérdés, hogy milyeneket, ismerőst könyvkötő végzettséggel könyvelőnek közvetítették volna ki, a 60 éves kollégámat meg olyan helyre, ahol 25 év alattit kerestek pályázat miatt, nem állnak a helyzet magaslatán a munkaügyiben sem.
2018. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!