Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hamisitott maganokiratat...

Hamisitott maganokiratat felhasznalasaval gyanusitanak. Valaki ert hozza?

Figyelt kérdés
Hamisitott maganokirat felhasznalasaval vadolnak. Mit kaphatok erte? Aki tud kerem segitsen. Mit tegyek. Valjam be, hogy en voltam. Nem keletkezett kar senkinek. Hosszu folyamat? sok targyalas varhato? Mit kaphatok? Kerem aki tud segitsen.
2018. jún. 25. 18:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Az idezest amit kaptam, az hamis maganokirat felhasznalasa. Csak nem tudom hol hasznaltam fel. Mivel sehova, senkinek nem adtam azt az adasvetelit"


1. Ne hallgass arra, aki azt írja, hogy a magánokirat hamisításért börtön jár.

Hát nem. A magánokirat hamisítás ugyanis nem bűncselekmény!


A hamis tartalmú magánokirat felhasználása bcs csak!

Ha te azt az adás-vételi szerződést sehol nem adtad ki a kezedből, akkor nem valósítottál meg bűncselekményt.

Az egy dolog, hogy beidéznek, kihallgatnak, de ez még nem jelenti azt, hogy el is fognak itélni.

Szerintem mielőbb fordulj ügyvédhez, addig vallomást se tégy.

2018. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 kovpet ***** válasza:

"Szerintem mielőbb fordulj ügyvédhez, addig vallomást se tégy."



Pontosan így tégy!

2018. jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Mèsz Magda Marinko mellè a Csillagba...
2018. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Először is, várd ki a végét, hogy mivel gyanúsítanak, hogy mit mondanak, hogy mit követtél el. Ha elkövetted, akkor természetesen ismerd be, hogy elkövetetted, sokkal jobban jársz.

És nyugodj meg, ezért nem fognak börtönbe csukni. Még az is elképzelhető, hogy egy ejnye bejnyével megúszod, vagy kapsz egy pénzbüntetést ha a vagyoni és jövedelmi viszonyaid engedik és jó napot.

Azért vannak ettől sokkal súlyosabb dolgok is, és sok esetben még azért sem ültetnek le senkit.

2018. jún. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!