Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek érdemes feljelente...

Szerintetek érdemes feljelenteni valakit, aki itt a gyakorin írt privátot, amiben fenyeget?

Figyelt kérdés

Eredetileg azt hittem viccel a srác, de most totál bepörgött, hogy "Ő jelent föl amiért nagy nyilvánosság előtt hazugsággal vádolom" -ami felettébb mókás, hiszen ő maga ismerte el, hogy nekem van igazam, a kérdés alatt, amit ő írt ki, de közben még privátot is kaptam, hogy megkeres és pofán ver...

Én tényleg nem akarom bántani szegényt, csak ő tényleg összehozta a zaklatás tényállását a privátjával, amire nem válaszoltam.

Ja és kapaszkodik mindenki?

Abból indult az egész, hogy betérjen egy busz egy tanyaközponthoz vagy se...


2018. júl. 10. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
le se szrnák
2018. júl. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az, ne értsétek félre én nem akarom följelenteni, temérdek alkalommal döglesztettek, rohasztottak már privátban és még sosem akartam följelenteni senkit, ez a fajta trágárság a netes "kultúra" része, csak közben még ő áll neki fenyegetni, hogy ő már föl is jelentett, amiért azt írtam, hogy "bahazudod ide" értsd. a kérdés alá. emiatt a szó miatt ő már állítólag fel is jelentett.

És oké jelentsen, csak az ő drága kis privátja kicsit súlyosabb szerintem.

2018. júl. 10. 15:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak az anonim felület adta online provokálás lehetősége. Nincs következménye, így azt hiszi bárkinek bármit mondhat vagy fenyegethet. Az ilyen tuti nem venné a fáradságot, de még csak a komoly gondolatát sem hogy tényleg feljelentsen téged.

Neked is el kellene engedned, mert komolytalan az egész. Nem lehet mindenért a rendőrségre szaladgálni meg feljelentgetni, mert épp nem tetszik valakinek a válasza a neten.


Nem törvény, sem jog, de internetes alapszabály: ne etesd a trollt, ne vegyél róla tudomást.

2018. júl. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavarnak a privátjai, akkor le tudod tiltani, ha komolyabb fenyegetésnek vagy problémásnak tartod, akkor írj a moderátoroknak emiatt
2018. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt komolyan kérdezed? Mikor nők és gyerekek szenvednek attól, hogy nem csinál semmit a rendőrség az agresszív terrorizáló családtaggal, csak majd ha vér folyik? Téged meg névtelenül, biztonságos távolból verbálisan fenyeget valaki akit sose láttál nem is fogsz.
2018. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A korábbi kérdést már törölték, ahogy látom.


Egyébként erre a problémára találták ki a "Nem fogadok tőle több üzenetet" gombot itt az oldalon.

2018. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én halálos fenyegetést is kaptam is, simán letiltottam.

Nem kell foglalkozni vele.

2018. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ostoba a kerdezo. Probaltad letiltani? Vagy azt se tudtad letezik ilyen opcio? Ha nem tiltottad le azt kell gondoljam hogy te ezt elvezed ha igy beszelnek veled (vannak ilyen szado mazo emberek), lehet te is csak egy vagy.
2018. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!